Facebook Google+ Twitter

Znasz języki i pakiet Office? Możesz zostać sprzątaczką w Ambasadzie Litwy w Warszawie

Litewska placówka dyplomatyczna poszukuje osoby, która zajmie się utrzymaniem porządku w ambasadzie. Nie każdy jednak sprosta wymaganiom. Ubiegać się o pracę mogą osoby, które znają przynajmniej dwa języki w stopniu zaawansowanym, biegle obsługują komputer, a protokół dyplomatyczny nie jest im obcy.

 / Fot. By Isee1 (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) or CC-BY-SA-2.5-2.0-1.Kandydatka (bądź kandydat) ubiegająca się o pracę na stanowisku sprzątaczki powinna "znać bardzo dobrze język polski w mowie i na piśmie oraz język litewski w stopniu średnio zaawansowanym. Znać pakiet MS Office i umieć korzystać z systemów informacyjnych znajdujących się w ambasadzie. Wymagana jest także znajomość etykiety i protokołu dyplomatycznego". Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Po co osobie sprzątającej umiejętność obsługi komputera? "Informacja o planowanych imprezach, polecenia uprzątnięcia bądź przygotowania pomieszczeń sprzątaczka otrzymuje nie tylko ustnie, lecz także za pośrednictwem systemu informacyjnego ambasady" - informuje portal zw.It, MSZ Litwy.

Zobacz także: Jak wygląda praca w polskich oddziałach Amazonu? Pracownikami kieruje skaner. Wykonują kilka czynności

Z kolei znajomość protokołu dyplomatycznego przyda się sprzątaczce przed ważnymi imprezami organizowanymi przez ambasadę. Jak tłumaczy Ministerstwo Spraw Zagranicznych Litwy: "Sprzątaczka otrzymuje także często polecenie przygotowania pomieszczeń ambasady do imprez i spotkań, dlatego, z uwzględnieniem specyfiki i znaczenia tych imprez, konieczne jest przestrzeganie wymogów protokołu i etykiety".

O sprawie poinformował portal Zw.It.

Aplikować na stanowisko można do 15 grudnia.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.