Facebook Google+ Twitter

Znikające programy w UPC – szansą na rozwiązanie umowy

Abonentów telewizji kablowej UPC uprzejmie informuję, że... a odbiorcom innych kablówek też się przyda.

b/o / Fot. ze strony operatora15 grudnia wystartowała nowa stacja TVN Warszawa. Wypada więc jej życzyć powodzenia, co niniejszym czynię. Jednak telepie mnie złość bowiem w pakiecie podstawowym UPC, stacja ta wskoczyła w miejsce TVN Meteo, która tym samym zniknęła z tego pakietu.

W komentarzach, które znalazłem na ten temat w internecie i na stronach operatora czytam o działaniach badawczych, o oglądalności i innych tego typu marketingowych bzdurach, które mają wpływ na modernizację oferty i zastanawiam się czy ktoś, kto za to odpowiada nie mógł zmieniając ofertę, wstawić nowego programu w miejsce jednego z wielu innych "badziewiastych” programów będących w pakiecie. Mało tego, skoro od dawna już UPC zapowiadało usunięcie 19 grudnia, ze swojej oferty TV Trwam to dlaczego właśnie tej stacji nie zastąpiło nowym tworem TVN-u?

Jakże ja marzę o tym aby wreszcie pojawił się operator kablówki, który nie będzie mi wciskał zestawu z programami, których nigdy nie oglądam a zainkasuje ode mnie należność, dając mi możliwość wyboru konkretnych pozycji. Jakże ja będę szczęśliwy kiedy prezentowana oferta będzie jasno i prosto przedstawiona, zrozumiała i nie budząca właśnie takich domysłów, że TVN Meteo zniknęło z telewizji analogowej by „metomiłośników” zmusić do wykupienia znacznie droższego pakietu telewizji cyfrowej.

Przy tej okazji należy wspomnieć, że w związku z wycofaniem programu TVN Meteo i zastąpieniem go kanałem TVN Warszawa, klientom UPC przysługuje - zgodnie z postanowieniami Regulaminu świadczenia usług - prawo rozwiązania Umowy Abonenckiej w zakresie Pakietu Pełnego, bez zachowania terminu wypowiedzenia, nie później niż w ciągu 14 dni od dokonania zmiany.
Dotyczy to także i innych kablówek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.