Facebook Google+ Twitter

Żnin. Martwe dziecko w jeziorze, niedaleko ciało matki

W niedzielę w godzinach popołudniowych w jeziorze Pniewskim znaleziono zwłoki 1,5-rocznej dziewczynki. Potem, niedaleko brzegu, w maluchu znaleziono martwą matkę. Kobieta zostawiła pożegnalny list.

W niedzielę w godzinach popołudniowych w jeziorze Pniewskim koło Żnina znaleziono pływające ciało półtorarocznej dziewczynki. Dziecko było w ubraniu i miało założonego pampersa. Na miejsce tragedii przyjechała straż pożarna i policja. Przy brzegu znaleziono klapki osoby dorosłej, płyty CD i inne rzeczy osobiste. Policjanci ze Żnina zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a zawodowi strażacy rozpoczęli przeszukiwanie jeziora w poszukiwaniu opiekuna dziewczynki.

Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się przed godziną 17. Ratownicy z Państwowej Straży Pożarnej rozpoczęli przeczesywanie dna jeziora, ponieważ jedną z możliwości, którą wzięto pod uwagę, było utonięcie opiekuna dziecka. Ciało dziecka, jak i rzeczy osoby dorosłej, znaleziono w miejscu, gdzie nie ma plaży, co mogło wskazywać na podwójną tragedię.

Niedaleko brzegu jeziora znaleziono samochód marki Fiat 126 p, w którym znajdowały się zwłoki kobiety, mieszkanki gminy Gąsawa. Wiadomo już, że 27-latka była matką wyłowionej z jeziora dziewczynki. Kobieta zostawiła list pożegnalny. Policja jednak dla dobra śledztwa nie udostępnia jego treści.

Według informacji "Gazety Pomorskiej" 27-letnia kobieta pokłóciła się z mężem i dlatego popełniła samobójstwo. Natomiast redakcja "Zbliżeń" TVP Bydgoszcz podaje, że mogły skłonić do takiego czynu kobietę problemy finansowe.

Maciej Januchowski, iSzubin.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.