Facebook Google+ Twitter

Zniżka na bilet bez Karty Warszawiaka

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-04 19:54

Teraz jest okazja, aby kupić tańszy bilet komunikacji miejskiej nie tylko dla posiadaczy Karty Warszawiaka.

Teraz jest okazja, aby kupić tańszy bilet komunikacji miejskiej nie tylko dla posiadaczy Karty Warszawiaka. Rusza promocja„Tańszy bilet z Programem KartaPlus”. Rabat wynoszący 10 zł można otrzymać za zakup biletu długookresowego (30 lub 90 dniowego) w serwisie internetowej sprzedaży biletów ZTM w Warszawie, za pośrednictwem portalu kartaplus.pl. Promocja wystartowała o północy 3 marca i potrwa do 30 czerwca 2014 roku. !

„Rabat na bilety dot. imiennych biletów długookresowych, kodowanych na Warszawskiej Karcie Miejskiej jest dostępny dla wszystkich uczestników Programu KartaPlus. Dodatkowo łączy się ze zniżką dostępną dla osób posiadających Kartę Warszawiaka, jednocześnie nie wyklucza pozostałych. Kartaplus nagradza wszystkich korzystających z komunikacji miejskiej”- podkreśla Jan Sikora, założyciel Programu.

Jak skorzystać z promocji?!

Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kartaplus.pl., a następnie dokonać za pośrednictwem
portalu, transakcji zakupu biletu długookresowego objętego Promocją, na stronie serwisu internetowej sprzedaży biletów ZTM w Warszawie. Po dokonaniu transakcji zakupu należy przesłać na adres: pomoc@kartaplus.pl „potwierdzenie wpłaty”, wygenerowane przez serwis internetowej sprzedaży biletów ZTM.

Więcej na stronie Programu: www.kartaplus.pl!

Program KartaPlus to innowacyjny program lojalnościowy, którego misją jest podnoszenie atrakcyjności komunikacji miejskiej. Udział w programie jest bezpłatny, a zasada jest prosta: masz kartę, masz zniżki. Na konta użytkowników kupujących w sklepach partnerskich Programu wróciło już ponad 600 tys. zł z zakupów i kwota cały czas rośnie.
(Antonina Oraczewska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.