Facebook Google+ Twitter

ZNP do Giertycha: Kończ waść, wstydu oszczędź

Tak brzmiało jedno z haseł protestujących dzisiaj w Warszawie Członków Związku Nauczycielstwa Polskiego. Związkowcy domagają się ustąpienia ze stanowiska ministra Romana Giertycha. Według różnych źródeł protestujących było od 10 do 15 tysięcy. Zobacz relację wideo.

Zobacz relację wideo.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Tak Roman G i jego dojście do władzy to naprawde żałosny spektakl eh....a na dodatek to Romuś G podobno faszyzował w przeszłosci???? co z ta polską chce się powiedzieć

Komentarz został ukrytyrozwiń

"zostawić np po kilka tytułów książek dla każdego roku nauki"

Czyli według Ciebie nauczycieli powinni móc korzystać tylko z jedynego słusznego podręcznika wskazywanego przez MEN?

"Nie wolno dopuścić do ujednolicenia ubiorów w szkole, bo to doprowadzi do zwiększenia dyscypliny"

Masz na to jakikolwiek dowód? Psychologowie raczej twierdzą, że to tylko niepotrzebny stres, który prowadzi do frustracji, a te rodzą agresję. No, ale kto by się wykształciuchami przejmował...

"a co za tym idzie za parę lat ukochane firmy ochroniarskie , utworzone w większości przez byłych SB-ków, stracą część rynku"

Tu to już kompletnie odleciałeś...

"Kto to widział,żeby minister światy życzył sobie zakazu propagowania zboczeń w szkołach"

A ktoś chce promować zboczenia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jasne, należy utrzymać status quo. Czyli zostawić np po kilka tytułów książek dla każdego roku nauki, przecież każdego rodzica stać na kupowanie nowych wydumanych podręczników . Nie można dopuścić do sytuacji kiedy następny rocznik korzysta z tych samych książek. Bo to przecież kolesiom ZNP odbierze chleb ( och sorry, Bahamy). Nie wolno dopuścić do ujednolicenia ubiorów w szkole, bo to doprowadzi do zwiększenia dyscypliny, a co za tym idzie za parę lat ukochane firmy ochroniarskie , utworzone w większości przez byłych SB-ków, stracą część rynku. Kto to widział,żeby minister światy życzył sobie zakazu propagowania zboczeń w szkołach, przecież to takie nie postępowe, nie europejskie.A zboczone zachowania to przyszłość świata, przecież rodzina : ojciec + matka, to takie dekadenckie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.