Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10542 miejsce

Zobacz film "Z nieba do nieba" Zbigniewa W. Kowalewskiego

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-04-24 13:25

24 kwietnia o godz. 18 w Warszawskim Oddziale Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przy ulicy Foksal 3/5 odbędzie się projekcja filmu dokumentalnego Studia Filmowego Kronika "Z nieba do nieba", zrealizowanego przez pana Zbigniewa Wacława Kowalewskiego.

 / Fot. mat. organizatoraFilm "Z nieba do nieba" opowiada o życiu i tragicznej śmierci, zamordowanej w Katyniu córki gen. Dowbora-Muśnickiego, por. pil. Janinie Lewandowskiej.

Projekcja dokumentu przypada w dzień urodzin bohaterki, będący również dniem jej zgonu.

Wstęp wolny.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

widz
  • widz
  • 10.05.2012 17:59

Widziałem ten film. Wzruszający dokument.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Film powinien być wyświetlony na szklanym ekranie. Bardzo chciałabym go zobaczyć. Być może gdzieś uda się go zdobyć. Gratuluję autorowi i trzymam kciuki za sukces filmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.04.2012 07:10

Było uroczyście i wspaniale. Publiczność dopisała i zadawała liczne pytania. Postaram się nie zawieść ich oczekiwań i dołożyć starań o telewizyjną emisję filmu o Jance Lewandowskiej. Nie wszystko zależy ode mnie, ale jestem osobiście podbudowany tak wielkim wsparciem, jakie otrzymałem od widzów po wczorajszym seansie filmowym... Mam nadzieję, że nie ostatnim

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zbigniew Kowalewski
  • Zbigniew Kowalewski
  • 24.04.2012 23:04

Dziękuję organizatorom pokazu w Centrum Prasowym SDP i Studio Filmowemu KRONIKA za umożliwienie mi realizacji tego filmu. Wszystkim gościom jestem wdzięczny za przybycie, a Krzysztofowi Krzakowi za artykuł zamieszczony w tym serwisie rok temu. Składam wyrazy uszanowania autorom publikacji powstałych teraz, przed anonsowaną uroczystością urodzin bohaterki filmu "Z nieba do nieba". Wszystkim życzliwym osobom przyczyniającym się do rozsławienia nazwiska Janiny Lewandowskiej jestem winien ogromną wdzięczność. Ten wieczór był dla mnie niezapomnianym spotkaniem z osobami, które pamiętają o potrzebie pielęgnowania takich wartości jak honor, Ojczyzna i patriotyzm. Wiem, że dziękując nie wyrażam pełni uczuć, jakie żywię ku tym wszystkim ludziom dobrej woli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.