Facebook Google+ Twitter

Zobacz Formację Chatelet. Wygraj bilety do Teatru Lutnia!

Formacja Chatelet w czwartek 25 września zaprasza do Teatru Rozrywki Lutnia w Łodzi. Dla czytelników Wiadomości24.pl organizujemy konkurs, w którym można wygrać dwa dwuosobowe zaproszenia na show.

Formacja Chatelet to krakowski kabaret założony jesienią 1996 roku. Kilka miesięcy później Formacja zdobyła Grand Prix na najważniejszym festiwalu w Polsce - przeglądzie kabaretów PAKA. W ciągu tych kilkunastu lat przez Chatelet przewinęło się wielu kabaretowych artystów (m.in. Jerzy Jan Połoński, Tomasz Jachimek, Adam Grzanka), obecny skład to Adam Małczyk - sceniczny przywódca, Michał Pałubski - człowiek guma i sceniczny kameleon, a także Askaniusz Petynka - dźwiękowiec i perfekcjonista. Formacja Chatelet świetnie sprawdza się w kameralnych, teatralnych warunkach, ale także potrafi zjednać sobie kilkutysięczną publiczność na dużych plenerowych kabaretonach. Kabareciarze nie unikają tematów kontrowersyjnych. Największą popularność przyniosły im skecze o Euzebiuszu, znanym jako Buba. Zespół słynie także z fantastycznego kontaktu z publicznością i chętnego improwizowania.

Najnowszy program Formacji Chatelet to zaskoczenia, powiew świeżości i zabawa w profesjonalnym stylu, wypracowanym przez Formację na przestrzeni kilkunastu lat. To mieszanka kabaretu, teatru i improwizacji, bez której nie może obyć się żaden spektakl tego zespołu. „Gołoleć” jest także mrugnięciem oka do widza – celowy błąd słusznie nasuwa różne skojarzenia. To spektakl o małych poślizgach i bolesnych upadkach, z których podnoszenie się może być całkiem zabawne. Codzienne życiowe sytuacje taplają się tu w oparach absurdu.

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

KONKURSDla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na czwartkowy wieczór 25.09 na godzinę 20. Aby je dostać należy: Napisać w komentarzu pod artykułem: dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać zaproszenie? Nagrodzimy dwa naszym zdaniem najlepsze uzasadnienia. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 22.09 do godziny 20. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni w poniedziałkowy wieczór w osobnym artykule.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ot, dlatego, że w 'czwartkowy wieczór 27.09' :) ja będę nadal tkwiła w czwartku 25.09
Zatem... dwudniowy wieczór rozrywkowy i więcej śmiechu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Koniec lata, wciąż pada, smutna mina - poproszę dwa bilety na doła!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.