Facebook Google+ Twitter

Zobacz Ikarusa 260.04 z klocków Lego w Poznaniu i Warszawie

Jedyna taka okazja, która na pewno tak szybko się nie powtórzy. Już za tydzień Ikarus 260.04 pojawi się w Poznaniu, a za dwa tygodnie w Warszawie. Przyjdź i zobacz autobus z klocków Lego.

Zobacz Ikarusa i Solarisa na Targach w Poznaniu i w Warszawie. / Fot. Mateusz WawrowskiJuż za tydzień 19 i 20 października, podczas Salonu Modelarstwa i Gier Towarzyskich Hobby w Poznaniu zaprezentowany zostanie Ikarus 260.04 zbudowany z klocków Lego. Wszyscy chętni będą mogli zobaczyć węgierski autobus w pawilonie nr 5 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Ikarus 260.04 pojawi się w Warszawie! / Fot. Przemysław MillerNa stoisku pokazany zostanie nie tylko Ikarus z klocków LEGO, ale także modele pojazdów komunikacji miejskiej w różnych skalach. Będzie na pewno na czym "oko zawiesić". Po raz pierwszy zobaczyć będzie można również wiatę przystankową z lat 80. XX wieku, zbudowaną z klocków LEGO w skali 1:25!

Patronat nad projektem objął Creative Poland, a już wcześniej również Urząd Miasta Stołecznego Warszawa. Na zaproszenie Creative Poland Ikarus 260.04 przyjedzie do Warszawy. Zaprezentowany zostanie podczas Konferencji Partnerstwa Creative Poland. Uczestnicy konferencji będą mogli zobaczyć autobus już od godziny 10:00 w hali 63, znajdującej się na ulicy Młyńskiej 25 (Soho Factory).

Jedyna taka okazja, aby zobaczyć Ikarusa z bliska! / Fot. Przemysław MillerCały czas trwa głosowanie na Ikarusa 260.04 na stronie Lego Cuusoo: lego.cuusoo.com/ideas/view/38877. Potrzeba 10 tysięcy głosów, aby Ikarus miał szansę zostać oficjalnym zestawem klocków Lego.

Jakiś czas temu na Facebooku powstał oficjalny profil projektu: www.facebook.com/ikarus260.04zklockow

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.