Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1657 miejsce

Zobacz jak haker włamał się na konta bankowe! (Wideo)

Tym, co zrobił Łukasz Płoszajski w czwartym odcinku swojego programu „Haker Umysłu“, po raz kolejny wprawił ludzi w osłupienie.

Na wideo możemy zobaczyć jak Płoszajski w centrum Wrocławia zatrzymuje przypadkowe osoby i patrząc im w oczy odgaduje ich numery PIN do kart płatniczych! To wydaje się nieprawdopodobne, jednak jak widzimy na filmie jest to możliwe. Autetentyczności całemu eksperymentowi dodaje ostatni przechodzień, który…no właśnie - to trzeba zobaczyć na własne oczy.
Haker Umysłu włamał się na konta bankowe! Jak on to zrobił?! / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Zobacz jak haker włamał się na konta bankowe! (Wideo)

Kolejny eksperyment mentalisty wywołał lawinę komentarzy i pytań, które wciąż pozostają bez odpowiedzi: Jak do tego doszło?! Jak On to zrobił?! Płoszajski swoich metod oczywiście nie zdradził jednak jasno widać, że i tym razem nie byli to aktorzy, ani podstawione osoby. „Czegoś podobnego nie zobaczycie w żadnej polskiej telewizji:“ - kwituje na swoim Facebooku Łukasz.
Czy aż tyle można wyczytać z twarzy?!

Dziewczyna, którą Płoszajski zaprosił do wzięcia udziału w eksperymencie na wizji, przeżyła niesamowite emocje. Oblała się rumieńcem i nie była w stanie wytłumaczyć racjonalnie sobie tego co doświadczyła!
„Czegoś podobnego nie zobaczycie w żadnej polskiej telewizji:“ - kwituje na swoim Facebooku Łukasz. / Fot. Fot. Maciej Brzuchacz
Zobacz, jak Haker Umysłu włamuje się na konta!
Zobacz jak haker włamał się na konta bankowe! (Wideo)

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.