Facebook Google+ Twitter

Zobacz, jak powstawał teledysk do Violmachine zespołu Jelonek

Violmachine to utwór promujący najnowszą płytę Jelonka 'Revenge'. Teledysk do utworu ukazał się 6 tygodni temu, teraz zespół odsłania kulisy jego powstawania.

Jelonek www.kochanfoto.pl / Fot. Ewelina & Marcin Kochan9 maja Jelonek wypuścił klip promujący najnowszy album 'Revenge', wydany w 2011 roku nakładem wytwórni Mystic Production. Teledysk do utworu 'ViolMachine' powstał we współpracy z grupą produkcyjną Open Circles. Zdjęcia do klipu realizowano między innymi w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Trzy tygodnie po premierze klipu zespół odsłania kulisy jego powstawania. Making of ViolMachine można obejrzeć na kanale YT Jelonka.

Jelonek - Making of Violmachine:Michał Jelonek o powstawaniu teledysku: Średnie Łoj! Wszystkim
Już 30 maja podzielim się z Wami majkingofem z planu klipu 'ViolMachine'. Odkryte zostaną w nim najmroczniejsze tajemnice oraz skrzętnie ukrywane 'patenciory' paranoidalnego videofilmowanie towarzystwa wzajemnej ondulacji i pielęgnacji trudnych wyrazów ze Słownika Wyrazów Obcych Nostromo z Otwartych Cyrkli ('Open Cyrkle') ze wsparciem parzystokopytnych przy akompaniamencie śmichów chichów z Jelonka i jego jakże majestatycznych a głupkowatych min... czego i Wam serdecznie życzę z całego niewinnego serce i układu krwionośnego!!! Jelonek


Teledysk do utworu ViolMachine

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.