Facebook Google+ Twitter

Zobacz jak zarejestrować się w serwisie Wiadomości24. To proste!

Rejestracja w serwisie Wiadomości24 jest bardzo prosta. Wystarczy dosłownie kilka kroków, by móc dodawać swoje artykuły, galerie czy komentować. Sprawdź jak to zrobić.

Pierwszy krok, który musimy zrobić, by zarejestrować się w serwisie to kliknięcie linku Zarejestruj się po lewej stronie:Następnie musimy podać kilka informacji: imię, nazwisko, płeć, hasło i adres email. Wymyślone hasło musi liczyć co najmniej 6 znaków. W tym miejscu możemy wskazać czy chcemy otrzymywać maile od redakcji.Zanim klikniemy przycisk Rejestracja powinniśmy zaznaczyć, że zapoznaliśmy się z regulaminem serwisu i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych.


Po kliknięciu przycisku Rejestracja zostaniemy poinformowani o zakończeniu procesu i poproszeni o sprawdzenie poczty email.Ostatni krok to kliknięciu linku aktywacyjnego, który przyszedł na naszą skrzynkę email.Po uczynieniu tego wystarczy zalogować się w serwisie podając adres email i wymyślone wcześniej hasło.Jeżeli posiadamy konto na Facebooku rejestracja będzie jeszcze prostsza. Wystarczy, że klikniemy: Zarejestruj się za pomocą FacebookNastępnie wystarczy podać dane logowania do Facebooka i klikamy Zaloguj się.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.