Facebook Google+ Twitter

Zobacz, jakie klipy sportowe robią w Białymstoku. Drużyna Lowlanders Białystok świetnie reklamuje się w sieci (wideo)

- Będąc tutaj, czuję się jakbym miał drugi dom - mówi Jabari Harris, czarnoskóry rozgrywający drużyny Primacol Lowlanders Białystok. W sieci można zobaczyć świetny klip prezentujący tę drużynę futbolu amerykańskiego.

 / Fot. Kadr z filmu/YouTubePrimacol Lowlanders Białystok to drużyna futbolu amerykańskiego. Na YouTubie możemy obejrzeć klip pokazujący drużynę, która, jako możemy przeczytać, ma zamiar zdobyć mistrzostwo.

Głównym bohaterem 4-minutowego filmu jest rozgrywający Lowlandersów, Jabari Harris. Ten czarnoskóry zawodnik tłumaczy, że w Białymstoku czuje się jak w domu. - Oczywiście nie ma tu miliona czarnoskórych na ulicach, ale kiedy patrzę na tych chłopaków nie widzę ich koloru skóry. Nie widzę Polaka, tylko mojego kumpla z drużyny, moich braci. Tak to czuję. Kiedy mamy trening to kumple nie mówią Jabari - czarny rozgrywający - mówią do mnie Janusz - słyszymy w klipie.

Drużynę tworzą zawodnicy, którzy prowadzą na co dzień aktywne życie zawodowe: pracują jako lekarze, prawnicy kucharze itp. Jednocześnie ciężko trenują, by zbudować drużynę. - Wspólnie stworzyliśmy coś, co stało się teraz czymś wielkim. Niby dziwne, bo futbol amerykański nie jest w Europie zbyt popularny. A kiedy przyjdziesz na mecz Lowlandersów, zobaczysz ponad tysiąc ludzi krzyczących: Lowlanders! - tłumaczy Jabari.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.