Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4219 miejsce

Zobacz najnowszy klip GrubSona!

Wczoraj na kanał MaxFloRecTV w serwisie YouTube trafił najnowszy klip GrubSona i Jareckiego, „RudeBoyTour”. Singiel nie pochodzi z żadnej wydanej ani planowanej płyty. Promuje wspólną trasę bandów GrubSona i Jamala o tej samej nazwie

GrubSon ma już na swoim koncie m.in. złotą płytę za album O.R.S. Teraz wyrusza w trasę koncertową wspólnie z Jamalem / Fot. Hubert ZacharskiPierwszy koncert z cyklu RudeBoyTour odbył się 26.10. w warszawskiej Stodole, gdzie GrubSon odebrał złotą płytę za O.R.S. W najbliższym czasie artysta razem z Jamalem odwiedzi: Wrocław – 7.11., Kraków – 8.11., Rzeszów – 9.11., Łódź – 15.11. i Katowice – 6.12.

Wideo towarzyszące trasie GrubSon komentuje następująco: - Wiele osób może być zdziwionych i zaskoczonych tym, co zobaczą w teledysku. Chcieliśmy metaforycznie ukazać fakt, że na nasze koncerty przychodzą ludzie z różnych środowisk i kultur. To co robimy na koncertach nie identyfikuje się sztywno z jedną, konkretną kulturą. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Podkreśla: - Muzyka ma łączyć, a nie dzielić. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Podzielcie się opinią na forum MaxFlo!Singiel, do którego powstał obrazek nie pochodzi z żadnej płyty (ani nagrywanej, ani wydanej). Można go jednak nabyć w internetowym sklepie wydawnictwa MaxFloRec (http://www.sklep.maxflo.pl/pl/c/mp3/43). Autorami bitów do tego numeru są GrubSon i DJ BRK. Pierwszy z nich w kooperacji z Jareckim napisał również tekst. GrubSon odpowiada także za cuty i skrecze. Nagrań dokonano w Zacieszamy Studio. Produkcją wideo zajęła się grupa HoleInMoon z Opola.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.