Facebook Google+ Twitter

Zobacz okładkę "Romansu brukowego" zespołu Obibox

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-03-08 10:56

Premiera drugiego albumu warszawskiej formacji Obibox, zatytułowanego 'Romans brukowy', już za niespełna dwa tygodnie. Zespół już dzisiaj prezentuje okładkę swojego albumu, który pojawi się na rynku muzycznym 19 marca.

Ascetyczny front płyty, zaprojektowany przez Kasię Piechocką-Szeląg, nawiązuje do grafiki okładkowej oraz plakatowej z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Okładka 'Romansu brukowego' przypomina bardziej okładkę książki niż płyty, co w połączeniu z inspiracjami zespołu tworzy spójną całość.

Obibox to warszawskie trio, grające miejski rock'n'roll z punkowo - garażowym pazurem, wydawcą ich drugiego albumu jest oficyna Spółdzielnia, a dystrybucją zajmować się będzie doświadczony partner jakim jest Fonografika.

"Romans brukowy" promowany jest singlem "Na koniec świata", do którego nakręcono teledysk przywołujący atmosferę lat pięćdziesiątych. Klip obejrzeć można pod adresem:
.


Jeśli chcecie na bieżąco otrzymywać informacje dotyczące zespołu Obibox polubcie ich profil na serwisie społecznościowym facebook: Facebook.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.