Facebook Google+ Twitter

Zobacz stroje w jakich będą grali polscy piłkarze

Podstawowe stroje piłkarskiej reprezentacji Polski zmieniają wygląd. Ale to nie wszystko. Koszulki i spodenki polskich reprezentantów będą teraz także o wiele bardziej technologicznie zaawansowane.

Nowa podstawowa koszulka reprezentacji / Fot. Fot: archiwum Nike PolskaNowe polskie stroje, technologicznie są na takim samym poziomie jak stroje drużyn, które zagrają na czerwcowym mundialu w RPA. Szkoda, że naszej kadry tam nie będzie.

- Nowe stroje nawiązują kolorystyką bezpośrednio do barw narodowych. Polskie akcenty ponadto widać w kilku elementach stroju. Z tyłu na kołnierzyku na złotym pasku znajduje się czerwony napis „Polska”. Po lewej stronie koszulki oraz na prawej nogawce spodenek umieszczona została aplikacja z godłem. A na wewnętrznej stronie koszulki na wysokości godła znajduje się hasło przewodnie Reprezentacji Polski: „Razem. O zwycięstwo” - mówi Agnieszka Różycka z Nike Polska.

Najważniejsze cechy nowych podstawowych strojów reprezentacji Polski to:
- nowy krój koszulki utrudniający przeciwnikowi chwyt;
- koszulka jest 13 proc. lżejsza od standardowej koszulki Dr-Fit
- technologia Nike Zoned Cooling, dzięki której ciepło powstające w kluczowych miejscach ciała zawodnika odprowadzane jest skutecznie na zewnątrz, co bezpośrednio wpływa na większą wydolność piłkarzy.

Nowe podstawowe spodenki reprezentacji / Fot. Fot: archiwum Nike PolskaPodopieczni Franciszka Smudy wypróbują nowy sprzęt już 29 maja w towarzyskim meczu z reprezentacją Finlandii, który odbędzie się w Kielcach. Czy najnowocześniejsze technologie pomogą naszym piłkarzom w grze na tyle, że oglądać ich będziemy w roli zwycięzców, tak jak nakazuje myśl przewodnia sponsora technicznego? Przekonamy się niebawem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Rozbawiło mnie: "utrudniający przeciwnikowi chwyt". Co jak co, ale nasi chłopcy nie są na tyle szybcy, by trzeba było ich chwytać ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.