Facebook Google+ Twitter

Zobacz szopkę bożonarodzeniową przed łódzką katedrą

Już po raz kolejny, przed łódzką katedrą stanęła bożonarodzeniowa szopka. Jak zawsze cieszy się ona dużym zainteresowaniem mieszkańców Łodzi.

Święta Rodzina wraz z Trzema Królami / Fot. Piotr DrzewieckiŁodzianie z zaciekawieniem oglądają szopkę / Fot. Piotr DrzewieckiUroczystego otwarcia dokonał Metropolita Łódzki abp Władysław Ziółek wraz z prezydentem miasta Łodzi Jerzym Kropiwnickim, podczas pasterki 24 grudnia. W stajence, oprócz naturalnej wielkości figur Maryi, Józefa i Dzieciątka oraz Trzech Króli, znalazły się także żywe zwierzęta. Osioł, owce, króliki wzbudzają
zainteresowanie szczególnie młodszych mieszkańców naszego miasta, którzy z radością obserwują spokojne zachowanie zwierzątek.


Nowoczesna szopka / Fot. Piotr DrzewieckiW tym roku szopka ma bardzo nowoczesny wygląd. Każdy kto przyjdzie ją obejrzeć, może wejść do jej wnętrza i z bliska przyjrzeć się figurom i zwierzętom, które na co dzień mieszkają w Łódzkim Ogrodzie Zoologicznym. Szopkę bożonarodzeniową można oglądać do 6 stycznia 2008 r.
Trzej Królowie do szopy przybyli... / Fot. Piotr DrzewieckiOsiołek stanowi główną atrakcje szopki / Fot. Piotr Drzewiecki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.