Facebook Google+ Twitter

Zobacz "Żonę do adopcji" w Teatrze Rozrywki "Lutnia" w Łodzi!

W najbliższą niedzielę o godz. 16 do Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi zawita spektakl teatralny z udziałem Olgi Borys, Marka Pitucha i Jakuba Wonsa. Komedia w reż. Jakuba Ehrlicha to znakomity sposób na świętowanie Dnia Kobiet.

Plakat sztuki / Fot. mat. promocyjneW życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? "Żona do adopcji" to komedia o losach przeciętnego polskiego małżeństwa, które musi się zmierzyć z niespodziewanymi problemami. Wystąpią: Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons.

na podst. mat. prasowych

Bilety w cenie 50 zł są do nabycia w kasie.

Spektakl "Żona do adopcji" - trailer


KONKURS


Dla czytelników Wiadomości24.pl mamy do wygrania podwójne zaproszenie na niedzielne popołudnie 08.03 na godzinę 16. Aby je dostać należy napisać w komentarzu pod artykułem odpowiedź na pytanie: Jakie cechy cenisz w swoim partnerze lub jakie cechy powinien mieć wymarzony przez Ciebie partner?

Nagrodzimy najciekawszą odpowiedź. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 05.03 do godziny 20. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony w czwartkowy wieczór w osobnym artykule. UWAGA! Zaproszenie zostanie przyznane zarejestrowanemu użytkownikowi serwisu Wiadomości24.pl

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

W mojej partnerce cenię : Akceptację samej siebie,inteligencję,spontanicznośc,zaradność,pozytywne myslenie.Jednakże na bezapelacyjnym pierwszym miejscu cenię w niej,to,ze jest w stanie ze mną wytrzymać już ładnych parę lat.
Co w niej cenie,to jedno ale jeszcze potrafie docenić jej nieprzemijająca urodę , rezolutność,figurę...
Dodam jeszcze krotką rymowankę,tak dla rozluźnienia:
CENIĘ W MOJEJ POŁOWICY : ŻE WCIĄŻ CHODZI WE SPÓDNICY
ŻE NIE " ROBI" ZA GENDERA, NIE WYCHODZI Z NIEJ HETERA
SYPIA ZE MNĄ OD LAT WIELU ŻE SE NIE ZMIENIŁA CELU
I WCIĄŻ W SERCE ME CELUJE ZA TO WŁASNIE JĄ SZANUJĘ .

Komentarz został ukrytyrozwiń

W swoim partnerze cenię wszystkie cechy,które różnią Go ode mnie.To,że długo śpi,a ja mogę rano spokojnie poczytać,że jest niezorganizowany,bo lubię kiedy dziękuje,że mu się o czymś przypomniało,że jest realistą,kiedy ja bezkarnie bujam w obłokach,te nasze różnice pomagają nam być dla siebie wyjątkowymi.Nie sztuką mieć podobne cechy,sztuką zaakceptować te odmienne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mój wymarzony partner powinien być:
-mądrzejszy ode mnie, aby mnie inspirował
- uduchowiony aby mnie rozumiał, i aby patrzył na życie w podobny do mojego sposób
- o podobnych zainteresowaniach, abyśmy mogli spędzać dużo czasu na rzeczach, które nas wspólnie interesują
- oczywiście przystojny – aby dla mnie był atrakcyjny
- i wyższy ode mnie – bo lubię mężczyzn wyższych od siebie...
Na sztukę wybrałabym się z moją mamą, która niedawno wróciła ze szpitala, dla poprawy nastroju i oczywiście z okazji dnia kobiet.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.