Facebook Google+ Twitter

Zobacz zwiastun "Marsjanina" Ridleya Scotta. Jest naprawdę świetny (wideo)

Wreszcie jest! Oficjalny zwiastun "Marsjanina" Ridleya Scotta pojawił się w sieci i robi piorunujące wrażenie. Główną rolę w filmie na podstawie książki Andy'ego Weira zagrał Matt Damon.

 / Fot. zrzut ekranu/YouTubePo świetnym teaserze możemy zobaczyć zwiastun "Marsjanina", najnowszego filmu Ridleya Scotta. Nieco ponad 3-minutowy trailer zapowiada opowieść o astronaucie, który musi przetrwać na Marsie.

Mark Watney (Matt Damon) został opuszczony przez współtowarzyszy misji Ares. Jego koledzy ewakuowali się z Czerwonej Planety przekonani, że ich kolega nie żyje. Astronauta podejmuje walkę o przetrwanie. Przede wszystkim musi zorganizować pożywienie. Watney wylicza, że następna misja dotrze na Marsa za cztery lata, tymczasem zaopatrzenia w marsjańskiej bazie wystarczy na kilkanaście miesięcy. Jest botanikiem i próbuje wykorzystać swoją wiedzę.

Książka Andy'ego Weira, na motywach której powstał film, ukazała się w 2011 r. Autor opublikował ją samodzielnie w formie cyfrowej. Powieść szybko zyskała popularność.

Czytaj także: "Marsjanin" Ridleya Scotta trafi do kin w listopadzie. Zobacz wspaniałą zapowiedź filmu (wideo)


Film Ridleya Scotta zadebiutuje na ekranie w listopadzie bieżącego roku. Obok Matta Damona na ekranie pojawią się m.in. Jessica Chastain i Katie Mara.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.