Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5739 miejsce

Zobaczyć opolską kroszonkę

Do skansenu trafić łatwo. Znajduje się przy wyjeździe z Opola w kierunku na Wrocław. Niestety, czynny jest tylko do godz. 18. Byłam nieco później, więc na piękną kroszonkę mogłam popatrzeć tylko przez płot.

1 z 4 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Kroszonka opolska wykonywana jest z jaja o białej skorupie. Zabarwionego i zdobionego metodą rytowniczą, tradycyjnymi ornamentami roślinnymi – palmami, kwiatami, liśćmi… Fot. Jola Paczkowska
Kroszonka opolska wykonywana jest z jaja o białej skorupie. Zabarwionego i zdobionego metodą rytowniczą, tradycyjnymi ornamentami roślinnymi – palmami, kwiatami, liśćmi… Fot. Jola Paczkowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To prawda, że godz.18 to całkiem przyzwoita pora na zamknięcie, ale - jak widać na zdjęciach - pogoda była piękna, widno jeszcze. .. Brak elastyczności.
Ale to nic w porównaniu z kołobrzeskim Muzeum Oręża Polskiego, które zamykane jest o 16 - także w sezonie. Kiedyś jechałam doń 30 km, aby pocałować klamkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdarza się i tak...ja do gliwickiej Palmiarni ostatnio trafiłam 10minut po zamknięciu,a w Warszawie na ASP,zobaczyłam tylko jak studenci sprzątają po kiermaszu...no cóż, dni są za krótkie,zdecydowanie za krótkie.

+ za piękne zdjęcie "zza płotu" gigantycznej kroszonki opolskiej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.