Facebook Google+ Twitter

Żołnierze Navy Seals poprowadzą szkolenie w Polsce

W dniach od 8 do 10 listopada 2013 roku na strzelnicy myśliwskiej w Podstolicach odbędzie się szkolenie taktyczno – strzeleckie współorganizowane przez firmę Defendu.

 / Fot. Archiwum Menu GroupSzkolenie zostanie poprowadzone między innymi przez snajperów i byłych żołnierzy Navy Seals, którzy na zaproszenie swojego przyjaciela Andrzeja Kisiela, byłego operatora Jednostki Specjalnej GROM, autora książki „Trzynaście moich lat w JW GROM” po raz kolejny odwiedzą Polskę.

Brandon Webb oraz Drago poprowadzą zajęcia z zakresu szkoleń strzeleckich z broni snajperskiej oraz taktyki prowadzenia ognia i poruszania się w budynkach. Zajęcia z ochrony VIP w konwencji CPP oraz zachowania się podczas kontaktu ogniowego w konwoju poprowadzi Andrzej Kisiel.

 / Fot. Archiwum Menu GroupPonadto, w czasie szklenia odbędą się zajęcia z walki wręcz prowadzone przez głównego instruktora Defendu. Zajęcia odbędą się według programu szkoleniowego bojowego systemu walki wręcz, który stanowił podstawę szkoleń Cichociemnych podczas II wojny światowej.

Dodatkowym elementem szkolenia będą zajęcia z medycyny taktycznej według systemu TCCC, które poprowadzi współzałożyciel firmy Reago Training będącej prekursorem szkoleń z medycyny taktycznej na polskim rynku.

 / Fot. Archiwum Menu GroupSponsorami szkolenia są: Cenzin, Aarpol i Helikon.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.