Facebook Google+ Twitter

"Żona do adopcji" propozycją na walentynki w Teatrze "Lutnia"

Dla wszystkich zakochanych Teatr Rozrywki "Lutnia" w Łodzi ma specjalne zaproszenie. Widzowie będą mogli zobaczyć komedię pt. "Żona do adopcji". Wystąpią: Olga Borys, Marek Pituch oraz Jakub Wons.

Plakat sztuki

„Żona do adopcji" to swego rodzaju studium przypadku przeciętnego polskiego małżeństwa wyreżyserowane przez Jakuba Ehrliha. Naszych bohaterów zastajemy w momencie, kiedy Natasza (Olga Borys) wyjeżdża na wesele przyjaciółki. Jej mąż Adam (Jakub Wons) zostaje w domu mając nadzieję, że nacieszy się domowym zaciszem. Tymczasem do drzwi puka natrętny akwizytor Filip (Marek Pituch), który po godzinach dorabia jako wróżbita na telefon. Okazuje się, że panowie w czasach szkolnych byli przyjaciółmi. Wspominają stare czasy, pierwsze miłości i przygody sącząc przy tym alkohol. Rano do mieszkania przychodzi urzędniczka z ośrodka adopcyjnego, o której to wizycie roztargniony Adam zapomniał. Ta rozmowa ma zadecydować o tym, czy para będzie mogła adoptować dziecko. Z pomocą w trudnej dla Adama sytuacji przychodzi Filip, który to … To trzeba zobaczyć.

Komedia pomyłek pt. "Żona do adopcji" to znakomity sposób na rozrywkę. Pomyłki, erotyczne aluzje, międzypłciowe przebieranki, okruszki na dywanie, więzi z mamusią. Warto pomyśleć o spędzeniu dnia 14 lutego w Łodzi na sztuce "Żona do adopcji".

Data wydarzenia: 14 luty 2016 o godz. 16:00 i 19:00 Miejsce: Teatr Rozrywki LUTNIA, ul. Piotrkowska 243 Bilety w cenie 60 zł do nabycia: - kasa ul. Piotrkowska 243 Łódź oraz w dniu spektaklu przez godzinę do rozpoczęcia wydarzenia, www.teatrlutnia.pl, www.kupbilecik.pl.

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.