Facebook Google+ Twitter

Żona Putina wymazana z oficjalnej biografii prezydenta Rosji

W zamieszczonej na stronie internetowej Kremla oficjalnej biografii Putina nie ma już wzmianki o jego byłej żonie, Ludmile. W notce możemy przeczytać tylko o jego dwóch córkach - Marii i Jekaterinie.

 / Fot. Kremlin.ru [CC-BY-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/3.0)], via Wikimedia CommonsJak donosi Gazeta.pl w oficjalnej biografii prezydenta Rosji nie znajdziemy już żadnej informacji o jego byłej żonie. "To oznacza, że rozwód miał miejsce, a sprawa rozwodowa została zakończona" - powiedział rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow.

Para prezydencka rozwiodła się w czerwcu ubiegłego roku po blisko 30 latach małżeństwa. Usunięcie Ludmiły z biografii Putina, skłoniło Rosjan do ironicznych komentarzy: "Ludmiła jest już historią. Cała epoka zostanie teraz wyrzucona z naszych podręczników do historii" - napisał jeden z czytelników na stronie internetowej radia Echo Moskwa.

To kolejny przykład "fałszowania" życiorysu Putina. W najnowszych podręcznikach do historii nie znajdziemy już informacji o najważniejszych przeciwnikach Putina: Michale Chodorkowskim czy Borysie Bieriezowskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Z biografii kremlowskiej może wymazać Ludmiłę , co tam ? Nie takie głupoty robił i robi .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Putin żyje nowa, Rosja, ciekawe jak to się wszystko skończy . ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.