Facebook Google+ Twitter

Zostań aktorem białołęckiego Teatru 13. Przyjdź na casting!

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-01-25 08:33

Czy pamiętasz, jaką furorę zrobił Twój pierwszy występ na szkolnym przedstawieniu teatralnym? Ile zachwyconych spojrzeń kierowało się w Twoją stronę? Teraz masz szansę zagrać na prawdziwej scenie przed licznie zgromadzoną publicznością.

Teatr 13 "Bolero" Artura Pavla Kohouta. / Fot. BOK Białołęcki Ośrodek Kultury organizuje nabór kandydatów do Teatru 13. Na repertuar prowadzonego przez Tomasza Służewskiego zespołu składają się na równi klasyka dramatu oraz twórczość współczesna. Spektakle tej grupy cieszą się wśród widzów niebywałym powodzeniem. Sala zawsze wypełniona jest po brzegi - nierzadko brakuje wolnych miejsc. Logo Teatru 13 / Fot. Teatr 13

W Białołęckim Ośrodku Kultury, nie bez powodu nazywanym "Zagłębiem teatralnym", działa aż 8 amatorskich teatrów; krytycy teatralni określają je mianem "czempionatu zaplecza ekstraklasy". Najstarszy z nich - Teatr 13, który w tym roku obchodzi 23-lecie istnienia, a na swoim koncie ma przeszło 80 premier - ogłasza casting do zespołu.

Uczestnictwo w pracach teatru to znakomita okazja do bezpośredniego spotkania z dziełami najnowszej literatury europejskiej, a także szlifowania warsztatu aktorskiego w klasycznych rolach z uznanych polskich sztuk. Występy aktorów Teatru 13 przyciągają publiczność w różnym wieku i z całej Warszawy, a nie tylko z terenu Białołęki. Warto przyłączyć się do wspaniałego zespołu ludzi tworzących ten teatr.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 25.01.2011 11:19

Też bym się chętnie pojawił na tym castingu, ale już pamięć nie ta... Pamiętam jednak z dawno minionego okresu studenckiego, jaka to wspaniała frajda i przygoda grać na scenie przed publicznością. Jak powiadają moi rówieśnicy: "Motylem byłem, ale utyłem". Za to wszyscy dorośli, a także młodzi i piękni powinni skorzystać z wyjątkowej okazji. Tego jestem pewien, jak kolejnego dnia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.