Facebook Google+ Twitter

Zostań Apostołem Bożego Miłosierdzia dla dzieci z Liberii

Miłosierdzie Boże nie zna granic. Jego iskra, która za sprawą siostry Faustyny Kowalskiej zapłonęła w Polsce, powoli dociera do Liberii.

www.salvatti.pl / Fot. materiały prasoweTeraz liberyjscy biskupi, patrząc na przykład Rwandy i Wybrzeża Kości Słoniowej, gdzie pallotyńscy misjonarze dzięki szerzeniu kultu Miłosierdzia Bożego budują społeczne pojednanie, poprosili Polskę o przesłanie im obrazów Jezusa Miłosiernego. Takich, jakie zostały namalowane zgodnie ze wskazówkami s. Faustyny.

Dwa obrazy są już gotowe. Dzięki wsparciu Darczyńców udało się pokryć koszty namalowania obrazu. Wędrują w stolicy Polski, bo Liberyjczycy chcieli, by obrazy były „omodlone” przez Polaków. Jesienią zostaną przekazane do Liberii, by zachęcać jej mieszkańców do życia w zgodzie.

Wysyłając obrazy chcemy dać świadectwo naszego miłosierdzia, a przekazując konkretną pomoc finansową na rzecz najuboższych rodzin w Liberii, a chodzi tu głównie o dzieci - dać im nadzieję na lepszy los. Jeśli chcesz zostać Apostołem Bożego Miłosierdzia w Liberii zapraszamy do wpłacenia 20 złotych (lub ich wielokrotności) na konto:

Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvatti.pl
ul. Wilcza 8, 05-091 Ząbki
www.salvatti.pl


Zobacz zdjęcia z Liberii na Facebooku, tutaj:
https://www.facebook.com/events/1432717723657850/

Jakie były początki akcji? Zobacz materiał wideo zrealizowany przez Profeto.pl, tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=s9HhSmgRvtg

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.