Facebook Google+ Twitter

Zostań „Au Pair in America”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-25 17:14

Jesteś tegoroczną maturzystką, ale jeszcze nie podjęłaś ostatecznej decyzji odnośnie kierunku studiów? A może jesteś już studentką i chciałabyś czas studiów wykorzystać nie tylko na rozszerzanie zakresu wiedzy. Zostań au pair w Ameryce!

 / Fot. LogoZrób sobie roczną przerwę i zostań au pair w Stanach Zjednoczonych. Skorzystaj z najstarszego programu wymiany kulturalnej Au Pair in America. Oferuje on pracę jako au pair w USA młodym kobietom z całego świata, w wieku od 18 do 26 lat. Program daje szansę zdobycia nowych kwalifikacji i międzynarodowych znajomych. Pozwala się usamodzielnić i zarobić trochę pieniędzy. Zainteresowani mogą zgłaszać się do końca kwietnia 2009 poprzez stronę www.aupair.aifs.pl. Opłata za całoroczny program wynosi 170 euro (promocja do końca kwietnia).

O pracy
Roczny wyjazd do Stanów Zjednoczonych to dla większości ludzi spore wyzwanie. Program wymiany kulturalnej Au Pair in America zakłada, że każda młoda kobieta, która zdecyduje się wziąć w nim udział, spędzi w USA 12 miesięcy. W tym czasie zamieszka z amerykańską rodziną, dla której pracować będzie jako opiekunka do dzieci. Do obowiązków au pair należy zabawa z dziećmi, pomaganie im w codziennych czynnościach i w odrabianiu lekcji, odwożenie do szkoły itp. Rodzina zapewnia każdej au pair pełne wyżywienie, daje gwarancję czasu wolnego od pracy oraz oddaje do jej dyspozycji jeden z pokoi w domu.

O zarobkach
W ramach programu zagwarantowanych jest 45 godzin pracy tygodniowo. Wynagrodzenie za pracę otrzymuje się co tydzień i jest to „na czysto” około 180 dolarów. Po ukończeniu rocznego programu każda uczestniczka otrzymuje dodatkowo bonus w wysokości 200 dolarów. Przez cały rok można więc zarobić około 8 tys. dolarów.

Dodatkowe możliwości
Dziewczyny, które rok w Stanach Zjednoczonych chcą wykorzystać na podniesienie swoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim, mogą dodatkowo otrzymać od zatrudniającej ją rodziny stypendium w wysokości 500 dolarów na naukę na miejscowym uniwersytecie. Stypendium to można również spożytkować na naukę innego języka albo na studiowanie zupełnie innego kierunku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.