Facebook Google+ Twitter

Zostań bollywoodzkim scenarzystą

Lubisz indyjskie filmy? A może chcesz napisać do niego scenariusz? Jeśli tak, to serwis Grapheine jest dla Ciebie.

Filmy wyprodukowane przez Bollywood charakteryzuje musicalowa konwencja, przerysowane postaci oraz płaskość scenariusza. Jednym słowem - kicz. Ale bollywodzkie produkcje przeżywają boom. Rozpoczął się on po premierze filmu ,,Czasem słońce, czasem deszcz". Wtedy to, niedoceniane dotąd i wyśmiewane kino indyjskie, zostałe zauważone przez europejskich i amerykańskich widzów.

Dzisiaj za sprawą serwisu Grapheine, każdy (znający język angielski) internauta dostaje możliwość ingerencji w scenariusz. Do każdej z setek scenek, wyciętych z bollywoodzkich superprodukcji, można dodać swoją linię dialogową. I nawiązać do aktualnej sytuacji politycznej, czy powyśmiewać się z samej konwencji indyjskich filmów. Tak spreparowany film może trafić na skrzynkę twojego przyjaciela, albo linkiem - na forum dyskusyjne. Polecam świetna zabawa!

http://www.grapheine.com/bombaytv/index-uk.php

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Interesujące, nie wiedziałam o tym i chętnie się pobawię. Lubię filmy bollywoodzkie, ale jeśli to prawda z tymi interaktywnymi scenariuszami, to filmowy Bobmaj upadnie.... Czyżby to nowa nagonka na pewnego hinduskiego aktora obiecującego młodym aktorkom rolę wzamian za kozetkę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.