Facebook Google+ Twitter

Zostań bollywoodzkim scenarzystą

Lubisz indyjskie filmy? A może chcesz napisać do niego scenariusz? Jeśli tak, to serwis Grapheine jest dla Ciebie.

Filmy wyprodukowane przez Bollywood charakteryzuje musicalowa konwencja, przerysowane postaci oraz płaskość scenariusza. Jednym słowem - kicz. Ale bollywodzkie produkcje przeżywają boom. Rozpoczął się on po premierze filmu ,,Czasem słońce, czasem deszcz". Wtedy to, niedoceniane dotąd i wyśmiewane kino indyjskie, zostałe zauważone przez europejskich i amerykańskich widzów.

Dzisiaj za sprawą serwisu Grapheine, każdy (znający język angielski) internauta dostaje możliwość ingerencji w scenariusz. Do każdej z setek scenek, wyciętych z bollywoodzkich superprodukcji, można dodać swoją linię dialogową. I nawiązać do aktualnej sytuacji politycznej, czy powyśmiewać się z samej konwencji indyjskich filmów. Tak spreparowany film może trafić na skrzynkę twojego przyjaciela, albo linkiem - na forum dyskusyjne. Polecam świetna zabawa!

http://www.grapheine.com/bombaytv/index-uk.php

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Interesujące, nie wiedziałam o tym i chętnie się pobawię. Lubię filmy bollywoodzkie, ale jeśli to prawda z tymi interaktywnymi scenariuszami, to filmowy Bobmaj upadnie.... Czyżby to nowa nagonka na pewnego hinduskiego aktora obiecującego młodym aktorkom rolę wzamian za kozetkę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.