Facebook Google+ Twitter

Zostań jurorem na festiwalu OPAL

Każdy internauta posiadający konto na Facebooku może zostać jurorem konkursu fotograficznego na festiwalu OPAL, który już jutro rozpoczyna się w Radomsku.

fragment galerii zdjęć przesłanych na konkurs / Fot. screenW ramach XXV Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego OPAL odbywa się m.in. konkurs fotograficzny. Maksymalnie trzy zdjęcia o tematyce "Bo w oczach tkwi siła duszy" można było przesyłać do 26 listopada. W trakcie trwania festiwalu oceni je jury powołane przez organizatorów.

Użytkownicy internetu także mogą się poczuć jak jurorzy. Do soboty można głosować na zdjęcie, które otrzyma nagrodę internautów.

Informacje techniczne


W głosowaniu mogą wziąć udział użytkownicy Facebooka. Aby zagłosować na wybrane zdjęcie należy najpierw "polubić" stronę festiwalu OPAL. Znajduje się ona tutaj. Jeśli ktoś nie "polubi" strony OPAL-u, nie będzie miał możliwości oddania głosu. Następnie należy wejść do albumu z setką zgłoszonych na konkurs fotografii - tutaj - i wybrać zdjęcie, na które chcemy oddać głos, klikając na "Lubię to!".

Zdjęcia nie są podpisane, tzn. organizatorzy nie udostępnili internautom informacji kto jest autorem poszczególnych prac.

Głosować można do soboty 4 grudnia do godz. 12. Zwycięzcą zostaje właściciel zdjęcia, które "polubi" największa liczba osób. Wyniki głosowania internautów zostaną ogłoszone na stronie festiwalu na Facebooku a także w serwisie Wiadomości24.pl.

O festiwalu


XXV Ogólnopolski Harcerski Festiwal Artystyczny OPAL odbędzie się w dniach 2-4 grudnia w Radomsku. W ramach festiwalu odbędą się konkursy piosenki, plastyczny, literacki, fotograficzny oraz recytatorski. Oprócz konkursu w Radomsku odbędą się także imprezy towarzyszące - m.in. koncert zespołu Dom o Zielonych Progach, a także wystawa historyczna. W imprezie mogą wziąć udział zarówno członkowie ZHP, jak i osoby nie mające nic wspólnego z harcerstwem. Oficjalna strona internetowa festiwalu znajduje się pod adresem www.opal.zhp.pl.

Serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl objął patronat medialny nad XXV Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalem Artystycznym OPAL.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.