Facebook Google+ Twitter

Zostań kierowcą VERVA Racing Team! Właśnie trwa nabór

We wtorek 31 stycznia otworzyły się drzwi do wielkich wyścigów dla młodych utalentowanych polskich adeptów motosportu, którzy otrzymają wyjątkową szansę na reprezentowanie biało-czerwonych barw na torach Formuły 1.

Czy marzyłeś kiedyś o ściganiu się w serii Porsche Supercup?
Jeżeli tak, to wydarzenie skierowane jest właśnie do Ciebie.

Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported / Fot. Crash override83Konkurs przeznaczony jest dla kierowców z polskim obywatelstwem w wieku 17-26 lat, posiadających licencję wyścigową, udokumentowane doświadczenie w międzynarodowych seriach wyścigowych oraz spełniających wymagania formalne - konieczne do startów w serii Porsche Supercup, takie jak przygotowanie wyścigowe do rywalizacji w samochodach zamkniętych oraz odpowiednia budowa ciała (mniej niż 189 cm wzrostu i 90 kg wagi).

Przyjmowanie zgłoszeń w Etapie I trwa od 31 stycznia do 8 lutego (do godziny 23.59). W Etapie II nastąpi wybór finalistów. Spośród zgłoszeń Rada Ekspertów, składająca się ze specjalistów w dziedzinie wyścigów i motorsportu, wybierze od 3 do 5 Kandydatów, którzy spełniają oczekiwania zespołu i tym samych przejdą do Etapu III - czyli jazdy po torze wyścigowym przygotowanym specjalnie do tego samochodzie Porsche GT3 Cup. W Etapie IV konkursu poznamy zwycięzców.

Szczegóły, wymogi formalne, regulamin oraz kwestionariusz dotyczące postępowania rekrutacyjnego dostępne są na stronie Verva Racing Team.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.