Facebook Google+ Twitter

Zostań liderem! Rusza XIX Szkoła Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego

Chcesz rozwijać swoje umiejętności liderskie? Aktywnie działasz w środowisku lokalnym, angażujesz się w życie publiczne? Szkoła Liderów to miejsce dla Ciebie!

XIX Szkoła Liderów. / Fot. Szkoła LiderówRuszyła rekrutacja do kolejnej (już XIX) edycji Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego. Założona przez profesora Zbigniewa Pełczyńskiego instytucja z powodzeniem działa już od 1994 r. Za cel stawia sobie inwestycję w osoby o dużym potencjale przywódczym - kształtowanie prawdziwych liderów i liderek społeczeństwa obywatelskiego.

Czym jest Szkoła Liderów?

Szkoła Liderów to przede wszystkim cykl intensywnych szkoleń, warsztatów i treningów outdoorowych. Nie brakuje także paneli dyskusyjnych, debat oksfordzkich czy cieszących się dużym uznaniem "stolików eksperckich". Uczestnicy od podszewki poznają problematykę liderstwa, techniki motywowania otoczenia, metody radzenia sobie z konfliktem i tym samym dochodzenia do konsensusu. Specjalnymi gośćmi Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego byli m.in.: Tadeusz Mazowiecki, Lech Kaczyński, Bronisław Komorowski, Leszek Miller, Marek Borowski, Radosław Sikorski, Bartosz Arłukowicz, Jarosław Kalinowski, Magdalena Środa, Jadwiga Staniszkis, Jan Rokita, Krzysztof Zanussi.

Szkolenie odbywa się w ośrodku pod Warszawą. Warto odnotować także liczne wizyty w instytucjach takich jak Giełda Papierów Wartościowych czy Kancelaria Premiera RP, organach samorządowych oraz organizacjach pozarządowych.

Jak mówi Magdalena Tchórznicka ze Szkoły Liderów: - Każdego roku w dziesięciodniowym szkoleniu uczestniczy ponad 30 osób z całego kraju, aktywnie działających na szczeblu społeczno-politycznym. Różni ich wiek, styl życia, poglądy, doświadczenie, ale łączy (być może jeszcze ukryty) potencjał przywódczy.

Zgłoś się już dziś!

Zostań liderem. / Fot. Szkoła LiderówWarunkiem koniecznym do wzięcia udziału w szkole jest ukończenie 20. roku życia, aktywne angażowanie się w życie społeczno-polityczne od co najmniej 2 lat, a także motywacja do wzmacniania swoich kompetencji liderskich. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dołączyć listy polecające oraz wszelkie materiały potwierdzające działalność.

Termin zgłoszeń upływa 9 czerwca 2011.

O szczegółach rekrutacji przeczytasz na stronie internetowej Szkoły Liderów.

Przeczytaj relację z XVIII Szkoły Liderów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

rekrut
  • rekrut
  • 30.05.2011 13:46

Wysłane!!!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
mik.
  • mik.
  • 26.05.2011 11:29

To prawda, bardzo miło wspominam tę szkołę:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Uczestniczka XVI
  • Uczestniczka XVI
  • 25.05.2011 10:06

Naprawdę warto, niezapomniane wrażenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.