Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24004 miejsce

Zostań Mecenasem sztuki! Wesprzyj festiwal No Women No Art!

Wspieramkulture.pl to nowy serwis, który umożliwia artystom i organizacjom zbieranie funduszy na realizację projektów kulturalnych. W serwisie wystartował właśnie projekt z Poznania - Festiwal No Women No Art.

No Women No Art / Fot. fot. No Women No ArtZa pół roku, w dniach 12-18 października, odbędzie się w Poznaniu 6. edycja Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kobiet No Women No Art. Po raz kolejny, miasto na kilka dni opanują artystki. Już dzisiaj można wesprzeć finansowo festiwal za pomocą portalu finansowania społecznościowego - wspieramkulture.pl.
Od trzech lat staramy się realizować projekty w przestrzeni miasta, wychodząc ze sztuką do przypadkowych widzów, angażując ich do działania i włączając w proces twórczy. Nie jesteśmy wysokobudżetowym festiwalem, nie sprowadzamy gwiazd, staramy się robić rzeczy niekoniecznie duże, ale na pewno istotne, zwracać uwagę na problemy, lub po prostu dawać radość mieszkańcom miasta - mówi Joanna Stankiewicz, dyrektorka festiwalu i dodaje: Przez te sześć lat stałyśmy się ważnym festiwalem w Poznaniu, rozpoznawalnym i lubianym, dlatego postanowiłyśmy oddać nasz los w ręce widzów i brakującą nam do zamknięcia budżetu kwotę zebrać poprzez pierwszy w Polsce portal crowdfundingowy poświęcony wyłącznie projektom kulturalnym- wspieramkulture.pl:
[a]http://wspieramkulture.pl/projekt/255-6-Miedzynarodowy-Festiwal-Tworczosci-Kobiet-NO-WOMEN-NO-ARTZostań Mecenasem sztuki - wejdź na wspieramkulture.pl / Fot. fot. Dominika Pałęcka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.