Facebook Google+ Twitter

Zostań Mentorem!

Trwa nabór uczestników testowania platformy ZFP. Do udziału w testowaniu zapraszamy pracowników 50+ z przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego. Szczegóły na: www.zostanmentorem.pl

Trwa nabór uczestników testowania platformy ZFP. Do udziału w testowaniu platformy ZFP Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym zaprasza pracowników 50+ z przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego. Uczestnicy projektu przeprowadzą testowanie platformy ZFP - innowacyjnego i interaktywnego narzędzia pozwalającego na wdrożenie w firmach programów zarządzania wiekiem i wsparcia zawodowego pracowników 50+ z wykorzystaniem nowego standardu „Zatrudnienie Fair Play” oraz na efektywne przekazywanie wiedzy i know how pomiędzy starszymi i młodszymi pracownikami, przy wykorzystaniu skutecznych i efektywnych rozwiązań z dziedziny zarządzania wiekiem wypracowanych przez partnera włoskiego. Pracownicy testujący platformę stworzą swoje testowe strategie zarządzania wiekiem przy wykorzystaniu generatora strategii, przejdą kursy merytoryczne i dokonają ewaluacji poszczególnych narzędzi i rozwiązań.

Szczegółowe zasady naboru zainteresowanych do działań projektowych określono w Regulaminie uczestnictwa w projekcie „ZATRUDNIENIE FAIR PLAY. Zostań Mentorem. Wsparcie aktywności i rozwoju zawodowego pracowników 50+ w województwie mazowieckim”

Dokumenty rekrutacyjne: http://www.zostanmentorem.pl/rekrutacja.html

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronie: www.zostanmentorem.pl


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.