Facebook Google+ Twitter

Zostań modelką, przyjdź do galerii

Już za 8 dni, 11 grudnia 2011 roku w Gorlickim Centrum Kultury w godzinach 11.00 - 14.00 odbędzie się już trzecia edycja konkursu „Hiszpańskie INSPIRACJE”.

Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie w ciągu godziny wykonać upięcie z włosów wzorowane na kulturze hiszpańskiej.

Wszyscy którzy zechcą spróbować swych sił będą oceniani przez profesjonalne jury: mistrzów sztuki fryzjerskiej, osobistości ze świata show biznesu, fotografów i publiczność.

Uczestnicy i zgromadzona publiczność będą mogli zobaczyć pokaz kunsztu fryzjerstwa przygotowany przez jednego z najbardziej znanych polskich stylistów - Roberta Grzempowskiego.

Jeśli chciałbyś wziąć udział w tym pokazie i masz pragnienie, aby to właśnie z twoich włosów Robert Grzempowski na oczach zebranej publiczności stworzył dzieło sztuki, przyjdź 2 grudnia do Galerii Parkowej, gdzie od godziny 16.00 na II piętrze (Gorlice ul. Parkowa 6) w Studiu Szkoleniowym Akademii Rozwoju Gorlice odbędzie się casting na modelki.

Wybrane wtedy dziewczyny przeżyją sporą metamorfozę. Stylista zmieni ich makijaż, strój i sprawi, fryzurę. W castingu udział wziąć mogą dziewczyny mające długie włosy (minimum do ramion), a maksimum do pasa i ukończone 16 lat.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.