Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8734 miejsce

Zostań super odkrywcą - najnowsza książka Neli Małej Reporterki

W najbliższą środę 17. lutego, w księgarniach na terenie całego kraju ukaże się najnowsza książka „Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą!”. Jest to już druga w serii książka z podróżniczymi zagadkami oraz łamigłówkami dla dzieci.

 / Fot. Wydawnictwo BurdaW najbliższą środę 17. lutego, w księgarniach na terenie całego kraju ukaże się najnowsza książka „Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą!”. Jest to już druga w serii książka z podróżniczymi zagadkami oraz łamigłówkami dla dzieci.


Nela Mała Reporterka, czyli najmłodsza na świecie podróżniczka i reporterka, po raz kolejny zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej wyprawy przez Azję, Afrykę oraz Amerykę Południową. Książka „Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą!” strona po stronie, prowadzi małego czytelnika po pełnych wrażeń i przygód rebusach oraz zagadkach logicznych. Dzięki swojej przystępnej formie, sprawia, że dzieci w przyjemny sposób poznają świat zwierząt, roślinność, a także kultury poszczególnych krajów. Na przeszło 100 stronach, najmłodsi znajdą zagadki słowne, kolorowanki i inne interesujące zadania, które pomogą rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia.

„Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą!” jest już drugim, sygnowanym przez National Geographic zbiorem gier i zbaw skierowanym do młodych czytelników. Od środy 17 lutego, książka ukaże się we wszystkich największych księgarniach i salonach prasowych w Polsce. Będzie również dostępna za pośrednictwem sklepów internetowych. Specjalna, limitowana edycja „Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą!” ukaże się także w sieci sklepów Biedronka.

Patronami medialnymi są: Claudia, Rodzice.pl, MiastoDzieci.pl, egaga.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.