Facebook Google+ Twitter

Zostań swoim szefem, załóż własną firmę!

W dobie kryzysu gospodarczego o pracę niełatwo. Rozwiązaniem problemu może okazać się założenie własnej firmy. Nie masz pomysłu jak to zrobić? Nie szkodzi, możesz się wyszkolić za darmo. Właśnie trwają zapisy do śląskiej Akademii Przedsiębiorczości.

Akademia Przedsiębiorczości / Fot. -Celem akademii jest zdobycie niezbędnej wiedzy oraz umiejętności potrzebnych do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Projekt realizowany przez Forum Młodych Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych "Lewiatan" skierowany jest do młodych ludzi chcących założyć firmę i działać "na własny rachunek". W zajęciach weźmie udział około 30 osób.

- Projekt jest adresowany do osób pomiędzy 18 a 30 rokiem życia, które zamierzają założyć własną firmę. Spotkania uczestników Akademii Przedsiębiorczości będą odbywały się w godzinach popołudniowych dwa razy w tygodniu, od początku kwietnia do połowy maja. Na uczestników czekają nie tylko interesujące szkolenia i warsztaty, ale także spotkania ze śląskimi przedsiębiorcami oraz imprezy integracyjne - powiedział serwisowi Wiadomości24.pl Damian Kozłowski, koordynator Akademii Przedsiębiorczości na Śląsku.

Cykl bezpłatnych szkoleń podzielony został na cztery bloki tematyczne: Własna firma, Trening umiejętności przedsiębiorczych, Unia Europejska, Praca. - W ramach każdego bloku przewidzianych jest kilka warsztatów, których tematyka nie będzie się powtarzała. Składają się one na ponad 40-godzinny program, który umożliwi zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej - tłumaczy Kozłowski.

Zapisy trwają do 29 marca. Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić formularz aplikacyjny, który znajduje się na stronie internetowej. Inauguracyjne spotkanie w primaaprilisowe popołudnie.

Patronat honorowy nad AP objął dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Przemysław Koperski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.