Facebook Google+ Twitter

Zostań tajnym foto-agentem w Poznaniu i wspieraj potrzebujących

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-29 13:00

Portal ZwalczNudę.pl organizuje tematyczną grę miejską ''Foto-Agenci: Kryptonim Olympu''. Już 1 września poznaniacy zostaną zwerbowani do tajnej agencji detektywistycznej.

Pieniądze zebrane podczas gry zostaną przeznaczone na działalność Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu.

Uczestnicy gry będą mogli poczuć się niczym agenci, rozwiązując detektywistyczne zagadki. Scenariusze gry owiane są tajemnicą aż do rozpoczęcia zabawy, by wszyscy mogli poczuć dreszczyk szpiegowskiej profesji.

Jak w każdej z organizowanych na terenie Polski gier, uczestnicy poznańskiej edycji przejdą szereg testów sprawnościowych i intelektualnych. W lipcowych grach w Warszawie i Gdańsku były to: testy IQ, zjazd na linie połączony z rzutem kulą do celu, przeszkolenie ze sportów walki i samoobrony, pokonanie trasy na ściance wspinaczkowej, test prędkości podczas gry we frisbee, zadanie na zaufanie w grupie oraz zadania związane z fotografią (zdjęcie podwodne, zdjęcie szpiegowskie, fotografia studyjna). Każda edycja jest jednak wyjątkowa i dostarcza nowych wrażeń. Kolejne edycje gry odbędą się w Łodzi (8 września), Wrocławiu (22 września) i Krakowie (28 września).

- Wszystkie gry miejskie mają swój z góry określony, wspólny scenariusz. Każde nowe miasto i każde nowe miejsce dostarczają jednak nowych wyzwań, przeszkód, nowych wrażeń i doświadczeń. W Poznaniu uczestnicy gry dostaną niepowtarzalną możliwość spróbowania skoków na poweriserach, ale to tylko jedna z atrakcji gry poznańskiej - mówi Krystyna Radkowska z portalu ZwalczNudę.pl, organizatorka gry miejskiej.

Zobacz film z warszawskiej edycji gry miejskiej:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.