Facebook Google+ Twitter

Zostań wolontariuszem Brave Festival 2015

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-26 19:25

Chcesz współtworzyć najbardziej potrzebny festiwal świata? Właśnie ruszyły zapisy do wolontariatu 11. edycji Brave Festival. Zgłoś się już dziś!


Każdy, kto jest zainteresowany udziałem w międzynarodowym wydarzeniu, skupiającym ludzi pielęgnujących tradycje, pragnących poszerzać swoje horyzonty, może już dziś zgłosić się do wolontariatu tegorocznej edycji Brave Festival.
Jakie są korzyści bycia odważnym wolontariuszem? – Dla zainteresowanych mamy ciekawe i odpowiedzialne zadania. Można zobaczyć, jak działa festiwal od kuchni i nauczyć się nowych rzeczy, a także spotkać wyjątkowych artystów. Dzięki takim doświadczeniom odkrywa się swoje pasje – tak jak ja odkryłam w czasie wolontariatu, że chcę na stałe uczestniczyć w tworzeniu tego festiwalu – mówi Karolina Dukiel, koordynator wolontariatu Brave Festival 2015.

Miejsce dla siebie znajdą zarówno ci, którzy lubią być w centrum wydarzeń, jak i ci, którzy są dobrymi organizatorami. Wolontariusze będą pracowali m.in. w centrum festiwalowym, klubie i w kinie festiwalowym, zajmą się obsługą techniczną, logistyką, a także opieką nad artystami. Będzie można również udoskonalić swoje umiejętności w PR i marketingu lub pomóc w sprawnym funkcjonowaniu wewnętrznego biura festiwalowego. Mogą się zgłaszać także osoby zainteresowane wolontariatem przy projekcie Brave Kids.

Rekrutacja potrwa do 22 maja. W tym roku przewidywany jest nabór około stu osób chętnych do współtworzenia festiwalu.
– Brave Festival rozpoczyna się 10 lipca, jednak w zależności od działu, w który wolontariusz będzie zaangażowany, czas pracy przy wydarzeniu może rozpocząć się nawet kilka tygodni wcześniej – dodaje Karolina Dukiel.

Do tej pory w organizację poprzednich edycji festiwalu zaangażowało się około 800 wolontariuszy. W tym roku Brave Festival otrzymał certyfikat Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom, przyznawany w ramach programu Dobry Wolontariat, który sprawdza jakość współpracy organizacji z wolontariuszami.

Zapisy do wolontariatu potrwają do 22 maja. Proces rekrutacji jest prosty
- wystarczy wypełnić formularz dostępny pod adresem:
http://2015.bravefestival.pl/#pages/volunteering.
(Brave Festival)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.