Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31052 miejsce

Zostań wolontariuszem na koncercie Stinga!

Organizatorzy poznańskiego koncertu Stinga poszukują osób chętnych do pomocy. Zainteresowanie wykazało już 170 osób, jednak potrzeba ich około 200.

Zostań wolontariuszem na koncercie Stinga / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Sting_2009_portrait.jpg-Jeszcze się można zgłaszać, chociaż z góry mówię, że będą to prace na parkingu przed stadionem - mówi w rozmowie z radiem RMF FM Barbara Strzyżewska z zespołu organizującego koncert. Jednak wolontariusze, którym uda się dostać na stadion będą wskazywali ludziom ich miejsca, toalety czy punkty gastronomiczne, w których można się napić lub coś zjeść.

Wszystkie chętne osoby, które chcą zostać wolontariuszami 20 września powinny być w tym dniu całkowicie dyspozycyjne. Każdy wolontariusz, bez względu na wykonywaną pracę otrzyma dokument - podziękowania.

Aby zostać wolontariuszem wystarczy wypełnić formularz (kliknij tutaj!) i wysłać go na adres mailowy waldemar_rembas@um.poznan.pl

Formularz do pobrania znajduje się również w zakładce aktualności na stronie internetowej poznan-sting.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Imię Nazwisko
  • Imię Nazwisko
  • 11.09.2010 10:17

Jeśli wolontariat zaczyna się angażować w komercyjne machiny to jest już perfidia i chichot idei wolontariatu.
Rozumiem gdyby dochód z koncertu byłby przekazany na dzieci czekające na przeszczep szpiku. No ale tu chodzi o zwykły biznes.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trochę mnie dziwi, że organizatorzy koncertu nie zatroszczyli się o załatwienie odpowiednich służb. Czyżby oszczędność? Jeżeli tak, to pomysł z wolontariuszami za zaświadczenie przydatne w CV trafiony...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.