Facebook Google+ Twitter

Zostań wolontariuszem na koncercie Stinga!

Organizatorzy poznańskiego koncertu Stinga poszukują osób chętnych do pomocy. Zainteresowanie wykazało już 170 osób, jednak potrzeba ich około 200.

Zostań wolontariuszem na koncercie Stinga / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Sting_2009_portrait.jpg-Jeszcze się można zgłaszać, chociaż z góry mówię, że będą to prace na parkingu przed stadionem - mówi w rozmowie z radiem RMF FM Barbara Strzyżewska z zespołu organizującego koncert. Jednak wolontariusze, którym uda się dostać na stadion będą wskazywali ludziom ich miejsca, toalety czy punkty gastronomiczne, w których można się napić lub coś zjeść.

Wszystkie chętne osoby, które chcą zostać wolontariuszami 20 września powinny być w tym dniu całkowicie dyspozycyjne. Każdy wolontariusz, bez względu na wykonywaną pracę otrzyma dokument - podziękowania.

Aby zostać wolontariuszem wystarczy wypełnić formularz (kliknij tutaj!) i wysłać go na adres mailowy waldemar_rembas@um.poznan.pl

Formularz do pobrania znajduje się również w zakładce aktualności na stronie internetowej poznan-sting.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Imię Nazwisko
  • Imię Nazwisko
  • 11.09.2010 10:17

Jeśli wolontariat zaczyna się angażować w komercyjne machiny to jest już perfidia i chichot idei wolontariatu.
Rozumiem gdyby dochód z koncertu byłby przekazany na dzieci czekające na przeszczep szpiku. No ale tu chodzi o zwykły biznes.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trochę mnie dziwi, że organizatorzy koncertu nie zatroszczyli się o załatwienie odpowiednich służb. Czyżby oszczędność? Jeżeli tak, to pomysł z wolontariuszami za zaświadczenie przydatne w CV trafiony...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.