Facebook Google+ Twitter

ZPAV nagrodził aż 3 artystów z MaxFlo. Jest złoto, jest i platyna

13.05 ZPAV opublikował na swojej stronie informację o przyznanych wyróżnieniach. Złotą płytę otrzymują m.in.: Bob One za „Twój ruch” i Pokahontaz za „Reversal”. Platyna wędruje do K2 za debiutancką „Anatomię”. Sprawdź komentarze artystów!

Aż 3 z 17 wyróżnień przyznanych przez ZPAV 13.05.2015 trafiły do artystów spod szyldu MaxFloRec. Triumfują: Bob One, Pokahontaz i K2 / Fot. Mat. promocyjne/Aleksandra Młodecka

Bob One nagrywa nową płytę


– To dla mnie poważny kop motywacyjny, a także spory kredyt zaufania. Szczególnie teraz, w momencie, kiedy zacząłem nagrywać nowy krążek – komentuje wyróżnienie Bob One. – Dzięki dla fanów za wiarę i wsparcie! Piątka! – dodaje. Artysta otrzymał złotą płytę za „Twój ruch” z czerwca 2013 r. Album promuje 7 singli i odpowiadających im klipów. Są to: „Widzę dziś”, „Zostawiam”, „Twój ruch”, „W co wierzysz”, „Nie trzeba”, „Daj z siebie wszystko” oraz „Przestań”. Krążek zamówić można w MaxFloSklepie.

K2: – Nie śniło mi się nawet złoto, a teraz dostaję platynę!


Wyróżnienia, takie jak złota czy platynowa płyta, to zwykle zaskoczenie dla wszystkich laureatów. W wyjątkowo ciężkim szoku był jednak K2. – Nie wierzę, po prostu nie wierzę! Nigdy nie śniło mi się nawet złoto, a teraz dostaję platynę! – mówił zaraz po otrzymaniu informacji o przyznanej platynowej płycie. – W takiej sytuacji pozostaje mi jedynie podziękować wszystkim, dzięki którym udało się osiągnąć ten tytuł. A osiągnął go, przypomnijmy, za legalny debiut na polskim rynku fonograficznym – wydaną w kwietniu ub. r. „Anatomię”. To z tego krążka pochodzi utwór „Tu umierają anioły”, „Scena dramatu” i główny przyczynek do sukcesu, „1 moment” z gościnnym udziałem Buki. Klip do tego ostatniego do dziś odnotował ponad 32,5 mln wyświetleń na MaxFloRecTV.Życie jest piękne


– Bardzo nam miło, że mamy tylu wiernych słuchaczy. Dziękujemy Wam, to Wasze złoto! – mówi Fokus. – Życie jest piękne! Wielkie dzięki! – kwituje Rahim. Zespół Pokahontaz otrzymał złotą płytę za „Reversal”, którego premiera miała miejsce w sierpniu ub. r. Wpływ na sukces sprzedażowy tego albumu z pewnością wywarły promujące go single i towarzyszące im teledyski. Wymieńmy tu chociaż bardzo dobrze przyjęty „Habitat”, „W ruch”, „Przeciwwagę” czy właśnie „Życie jest piękne”. Wydawnictwo wciąż dostępne jest na sklep.maxflo.pl.

13.05.2015 ZPAV kolejny raz przyznał wyróżnienia w postaci złotych, platynowych i diamentowych płyt / Fot. Screen ze strony zpav.pl„Jako wydawca przyłączamy się do wszystkich podziękowań kierowanych w stronę odbiorców – to nasz wspólny sukces! Dziękujemy, że w dzisiejszych czasach, w dobie nieustającego internetowego piractwa, decydujecie się jeszcze kupować płyty. Zarówno te w formie fizycznej, jak i cyfrowej. Cieszymy się, że sięgacie po legalne źródła kultury. Dziękujemy, że wspieracie polski, legalny hip-hop!” – czytamy na MaxFlo.pl.

Dwie złote i jedna platynowa płyta są już w produkcji. O terminach ich oficjalnego wręczenia artyści mają poinformować niebawem na swoich Facebookach.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.