Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12118 miejsce

ZPAV: tylko jeden polski numer wśród topowych nowości radiowych!

„Daj z siebie wszystko” Bob One'a z Bas Tajpanem to jedyny polskojęzyczny singiel w najnowszym zestawieniu „Top airplay – nowości” na www.zpav.pl. Utwór znalazł się na miejscu 3. Sprawdź, jak sprawę komentuje sam wyróżniony!

Bob One i Bas Tajpan to jedyni polscy wykonawcy w najnowszym rankingu topowych nowości radiowych / Fot. Screen z oficjalnej strony internetowej ZPAV-u– Nie jestem zbytnio miłośnikiem rankingów, bo muzyka to nie wyścigi. Bardziej cieszy mnie to, co w tej informacji jest na drugim planie: że moja muzyka dociera do coraz większej liczby osób, które nierzadko ani nie znały mnie wcześniej, ani za bardzo nie słuchają gatunków, w których się poruszam – mówi Bob One. – Ostatnio często spotykam ludzi twierdzących, że dzięki mojej muzyce i tekstom coś realnie się w ich życiu zmieniło. To jest dla mnie tak naprawdę największą nagrodą. Dzięki za wsparcie! – dodaje.

Topowa nowość radiowa pochodzi z drugiego solowego krążka Bob One'a pt. TWÓJ RUCH / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRecRankingi na stronie ZPAV-u tworzone są w oparciu o dane z 74 stacji radiowych (ogólnopolskich i lokalnych) oraz 4 stacji telewizyjnych. W zestawieniu topowych nowości nadawanych w radiu między 8 a 14 lutego prowadzi „Midnight Memories” One Direction (wydawca: Sony Music Entertainment Poland). Tuż za nim znajduje się „Face to face” ATB (Magic Records). Na miejscu 4. ląduje Avicii z numerem „Addicted to you” (Universal Music Poland), a topową piątkę zamyka „Layla” Erica Claptona (Warner Music Group). Wydawcą Bob One'a jest MaxFloRec, jedyne niezależne wydawnictwo muzyczne w całym rankingu.

Fani polskich artystów najwyraźniej DAJą Z SIEBIE WSZYSTKO. Wspólny numer Bob One'a i Bas Tajpana znajduje się w ścisłej czołówce listy „Hop Bęc” w RMF Maxxx czy „Gorącej 20” w Radiu Eska. W pierwszej z rozgłośni był już na samym szczycie, w drugiej - na zaszczytnym, drugiej pozycji.„Daj z siebie wszystko” pochodzi z drugiego solowego albumu Bob One'a pt. TWÓJ RUCH. Krążek zawiera jeszcze single, takie jak: „Nie trzeba”, „Widzę dziś”, „Przestań”, „Zostawiam”, „W co wierzysz” czy tytułowy „Twój ruch”. Płytę zamówić można w MaxFloSklepie w cenie 25 zł (kliknij, aby przejść).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.