Facebook Google+ Twitter

Zrób materiał w weekend i wygraj zestawy książkowe

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-03-06 17:16

3 zestawy książkowe rozdzielimy pośród wszystkich autorów Wiadomości24.pl, którzy wyślą do nas od piątku do niedzieli tekst, fotogalerię lub wideo.

Okładka książki / Fot. EricaW skład zestawu wchodzą pozycje ufundowane przez Instytut Wydawniczy Erica, są to: Sven Hassel "Sąd wojenny", Bernard Cornwell "Jeźdzcy z piekieł. Hellequin", Bernard Cornwell "Tygrys. Oblężenie Seringapatam 1799", Michael Reynolds "Synowie Rzeszy", Bernard Cornwell "Trafalgar 1805".

Zamiast siedzieć w domu, zrób materiał (o tematyce dowolnej) i wyślij go do nas! Po weekendzie, w poniedziałek, nagrodzimy 3 najlepsze z nich (naszym zdaniem).

Okładka książki / Fot. EricaW konkursie biorą udział materiały nadesłane od momentu publikacji tego artykułu. Zabawa kończy się w niedzielę o godzinie 23. Wyniki zostaną opublikowane w poniedziałek po godzinie 15.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich osób posiadających konto na Wiadomościach24.pl. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym autorem, a chcesz wygrać któryś z tych filmów, zarejestruj się i pisz!

Więcej na temat wymienionych pozycji znajdziecie tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.