Facebook Google+ Twitter

Zrób relację z wyścigów w Nałęczowie, wygrywaj nagrody

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-05-28 14:01

Uwaga autorzy! Mamy zestawy nagród przygotowane przez Czesława Langa, specjalnie dla tych, którzy wybiorą się do Nałęczowa i zrobią relację, z kolarskich zawodów organizowanych w tej miejscowości 30 i 31 maja.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. SportografW Nałęczowie, w najbliższy weekend (30-31 maja) odbędą się zawody kolarskie Lang Team Grand Prix MTB oraz Skandia Maraton Lang Team. Wybierz się na któryś z wyścigów, zrób galerię, relację, nakręć wideo, a nagrodzimy cię, drogi Autorze zestawami przygotowanymi przez Czesława Langa. W skłąd zestawu wchodzą specjalne kolarskie koszulki, czapeczki, a także bogato ilustrowane albumy o historii sportów rowerowych.

Na materiały czekamy do wtorku, 2 czerwca, do godziny 23. Prosimy aby zawierały one tag: Nałęczów. W środę 3 czerwca, ogłosimy listę 5 nagrodzonych materiałów.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich osób posiadających konto na Wiadomościach24.pl. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym autorem/autorką, a chcesz wygrać zestaw, założ konto w Wiadomościach24.pl!

Więcej informacji na temat wyścigów:

http://skandiamaraton.pl/naleczow.asp
http://www.grandprixmtb.infocity.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.