Facebook Google+ Twitter

Zrób zdjęcia na Etis Cup 2012 i wygraj nagrody

Organizatorzy i sponsorzy Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2000 „Etis Cup 2012” zapraszają wszystkich amatorów fotografii do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie z turnieju.

Impreza, która ma się odbyć w najbliższą sobotę w hali piłkarskiej na Bemowie przy ulicy Ks. Bolesława 1/3 będzie okazją do zdobycia wspaniałych nagród dla fanów fotografii. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa pod adresem lukaszchmielewski@o2.pl (w treści: imię, nazwisko, nazwa redakcji/ serwisu z którym się współpracuje, numer telefonu) , a następnie wykonać bardzo dobre zdjęcia podczas trwania tego piłkarskiego wydarzenia.

Kolejnym etapem jest wybranie 10 najlepszych zdjęć i dostarczenie ich przed 18 lutym na płycie CD do siedziby Polonii Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej 6.

Komisja stworzona z organizatorów i sponsorów wybierze najlepszą fotografię. Jej wykonawca otrzyma w nagrodę wysokiej jakości telewizor LCD.

Dla wszystkich chętnych biorących udziału w konkursie przewidziano specjalne wejściówki na imprezę umożliwiające wstęp m.in. na boiska piłkarskie i do szatni zawodników.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.