Facebook Google+ Twitter

Zrób zdjęcie i przyłącz się do akcji #Oddaj serce! (wideo)

26 stycznia w Polsce obchodzimy Dzień Transplantacji, którego celem jest promowanie przeszczepów. Kampania Dawca.pl rozpoczyna trzytygodniową akcję promującą ideę dawstwa narządów.

 / Fot. youtube/screenDzień Transplantacji w Polsce obchodzony jest 26 stycznia, w rocznicę pierwszego, polskiego przeszczepu nerki, który miał miejsce w 1966 roku w Warszawie.

Aby zwrócić uwagę na problematykę dawstwa narządów, kampania Dawca.pl przygotowała nietypową akcję promocyjną. 7 lutego na Dworcu Głównym w Krakowie i 14 lutego na Dworcu Głównym we Wrocławiu staną specjalne fotobudki, gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcie z narysowanymi narządami (serce, płuca, nerka, wątroba). Następnie możemy je umieścić w serwisach społecznościowych i dodać hashtag#oddaj serce.

Zobacz także: Druga edycja Live Earth odbędzie się 18 czerwca. 100 artystów zagra dla Ziemi (wideo)

"Zrobienie zdjęcia w odpowiedniej pozie - z wyciągniętą ręką, i opublikowanie w aplikacji Instagram, wskazuje na przekazanie serca drugiej osobie. Dodatkowo aplikacja internetowa na www.dawca.pl/oddaj serce będzie automatycznie zaciągała zdjęcia opatrzone hasztagiem #oddajserce w celu stworzenia wirtualnego serca, w którym będzie można odnaleźć swoje zdjęcia i udostępniać w wybranych kanałach Social Media" - czytamy na dawca.pl.

Jak to działa? Zobaczcie:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.