Facebook Google+ Twitter

"Zrobiłam to z Markiem Migalskim". Dwuznaczny spot europosła

Marek Migalski walczy o każdy głos. Jego plakaty jako pierwsze zawisły na ulicach śląskich miast. Teraz postanowił nagrać dwuznaczny spot, w którym młode dziewczyny przekonują - "zrobiłyśmy to z Markiem Migalskim".

Marek Migalski ponownie szokuje / Fot. stv Wikipedia (CC BY SA 3.0)Europoseł Marek Migalski ponownie postanowił zaskoczyć swoich wyborców. Wczoraj w serwisie YouTube pojawił się spot, w którym młode dziewczyny wyznają szczerą prawdę - "zrobiłam to z Markiem Migalskim". Film ma zachęcić do wejścia na stronę rozliczamymigalskiego.pl, gdzie każdy może się przekonać, czego dokonał poseł podczas mijającej kadencji Parlamentu Europejskiego. Dodajmy, że głównymi rywalami Migalskiego w wyborach są były premier i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Jerzy Buzek oraz znany reżyser, Kazimierz Kutz.

Marek Migalski aktywnie bierze udział w kampanii wyborczej. Kilka tygodni temu śląski europoseł zaprezentował swoją najnowszą książkę pt. "Parlament ANTYeuropejski", w której opisuje, w jaki sposób można wyciągać fundusze z Parlamentu Europejskiego. Nie bez echa przeszedł jego występ z aktorką, Joanną Moro podczas konwencji partii "Polska Razem". Czy stosowane zabiegi będą skuteczne? O tym przekonamy się po 25 maja, kiedy zostaną opublikowane oficjalne wyniki wyborów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zdesperowany,bez szansy,brzydko się chwyta.Feministki chyba zadowolone.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.