Facebook Google+ Twitter

Zrozumieć Afrykę. Walka z handlem ludźmi trwa

W Kenii właśnie kończy się pora deszczowa, nadchodzi czas dni zimnych, a fakt ten bardzo zaskakuje turystów przybywających do tego pięknego afrykańskiego kraju.

 / Fot. Logo organizacjiDziałającemu na rzecz praw człowieka stowarzyszeniu HAART, pogoda w żaden sposób nie przeszkadza w działaniu. W samym maju, według statystyk HAART, udało się zorganizować 27 spotkań na temat walki z handlem ludźmi, w których uczestniczyło 914 osób.

Coraz więcej zainteresowanych przybywa na tego rodzaju warsztaty, a te odbywają się w różnych miejscach, nieraz oddalonych od stolicy Kenii o dziesiątki kilometrów. Organizacja wciąż myśli nad rozszerzeniem swojej działalności uświadamiającej, do tego jednak potrzebna jest większa liczba przeszkolonych wolontariuszy.

W maju też HAART rozpoczęło współpracę z amerykańską organizacją wspierającą walkę z handlem ludźmi, a projekt otrzymał nazwę UNANIMA. Stowarzyszenie informuje że obecnie na koncie zebrała 752 zł, ale wciąż, poza datkami, nie posiada stałego źródła dochodu. HAART serdecznie dziękuje jednak wszystkim wspomagającym ją.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 19.07.2011 12:09

w zacofanej Polsce też kwitnie handel dziećmi,bezdzietna rodzina składa zamówienie na dziecko a 'niezawisły' sąd zabiera biednym Kowalskim pod byle jakimś pozorem np: ojciec za mało zarabia,albo w domu kot napaskudził,ciekawe czy Unia wie o tym.Polska to gorzej jak murzynowo,Mandela wziął za mordę kościół i dał prawa robotnikom tylko nie wstrzymał bandytyzmu ,więc dlatego tu wróciłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.