Facebook Google+ Twitter

ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie: Ewakuacja szkoły i 8 osób przewi

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-03 12:26

Policja wyjaśnia okoliczności w jakich doszło do rozpylenia środka chemicznego nieznanego pochodzenia w jednej z klas podczas lekcji w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie.

Policja wyjaśnia okoliczności w jakich doszło do rozpylenia środka chemicznego nieznanego pochodzenia w jednej z klas podczas lekcji w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie.


 

Z informacji uzyskanej przez nasz portal o godz. 10:30 wynika, że 8 osób zostało przewiezionych do szpitala. Ewakuowano tylko 1 klasę. Ok. godz. 11:00 podjęto decyzję o ewakuacji szkoły.

 

Policja prowadzi czynności wyjaśniające i przesłuchuje świadków aby zidentyfikować sprawcę całego zamieszania. 

 

Zadysponowane środki i siły: 430[M]91 - SLOp JRG Gostynin, 431[M]21 - GBA 2,5/16 JRG Gostynin, 431[M]25 GCBA 5/40 JRG Gostynin, 431[M]90 SLOp JRG Gostynin, Policja, 2 ZRM ze stacji pogotowia w Gostyninie

 

Sąd może także nakazać sprawcy fałszywego alarmu pokrycie wszystkich kosztów. akcji. Z reguły to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeżeli okaże się, że sprawcą alarmu był niepełnoletni uczeń zajmie się nim Sąd Rodzinny.

 


Godz. 11:54 - W związku z ewakuacją szkoły uczniowie zostali zwolnieni do domu. Zespoły Ratownictwa Medycznego zadysponowane dodatkowo na teren szkoły badają kolejne osoby skarżące się na złe samopoczucie.

Godz. 12:12 - Na miejsce dojechały dodatkowo 2 karetki pogotowia spoza powiatu gostynińskiego, których załogi mają przebadać uczniów oczekujących na badanie w kolejce.

Zdjęcia na naszej stronie do pobrania przez Waszą redakcję, jest również filmik z wczoraj o motocykliście który dostał 38 pkt karnych.

http://terazgostynin.pl/kronika-strazacka/4253-zs-im-marii-sklodowskiej-curie-ewakuacja-szkoly-i-8-osob-przewiezionych-do-szpitala
(Daniel Stańczak)

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Gostynin


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.