Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12718 miejsce

Zumba na plaży w Zbąszyniu

W czasie II Święta Jeziora, na plaży moją uwagę przykuła prowadząca aerobik. Dziewczyna znakomicie tańczyła. Nie tylko nogi i ręce ale każdy mięsień poruszał się zgodnie z rytmem zumby.

Zumba na plaży / Fot. Małgorzata NajdaZagadnięta, chętnie opowiedziała o swojej fascynacji sportem.
Przygoda Marleny Strzelczak zaczęła się w czwartej klasie szkoły podstawowej. Wówczas po raz pierwszy pojechała na zawody lekkoatletyczne. - Treningi, to było moje życie - mówi Marlena, potem była szkoła średnia gdzie również trenowałam w klubie sportowym. Po urodzeniu synka zrobiłam instruktora aerobiku w renomowanej szkole „Profi Fitness School", po upływie roku w tej samej szkole podniosłam swoje kwalifikacje robiąc instruktora "Step Basic."

Marlena prowadzi zajęcia od czterech lat. Stara się jeździć na różnego rodzaju maratony i konwencje. To właśnie na Międzynarodowej Konwencji Fitness w Poznaniu w 2010 roku po raz pierwszy miała okazje uczestniczyć w zajęciach zumby. Twierdzi, że ten taniec uzależnia. Toteż w sierpniu 2011 zrobiła kurs instruktora zumby. Choć ta praca daje jej wiele satysfakcji, jako świeżo upieczony nauczyciel wychowania fizycznego marzy o pracy w szkole.

Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To coś nowego.
Marlenie życzę spełnienia marzeń i pracy w wyuczonym zawodzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.