Facebook Google+ Twitter

"ZUS dla Ciebie" coraz popularniejszy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-12-10 09:37

Już blisko 700 tys. widzów gromadzi przed telewizorami cotygodniowy program „ZUS dla Ciebie”. Nadawana od września druga seria programu cieszy się prawie dwukrotnie większym zainteresowaniem niż pierwsza.

Program realizowany jest od 2006 r. wspólnie przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Telewizję Polską. W każdy wtorek o godz. 11.45 na antenie TVP1 eksperci z ZUS informują o nowych przepisach, wyjaśniają zawiłości prawa ubezpieczeniowego, podpowiadają jakie prawa i obowiązki mają płatnicy składek, ubezpieczeni i świadczeniobiorcy. Po każdym odcinku eksperci dyżurują przy telefonie i odpowiadają na pytania widzów. Pytania można przesyłać również e-mailem na adres: zusdlaciebie@zus.pl.

- Niełatwą tematykę ubezpieczeniową staramy się pokazywać w programie w sposób prosty i zrozumiały dla każdego. Chcemy w ten sposób popularyzować wiedzę o ubezpieczeniach społecznych i wyjaśniać jakie korzyści możemy z nich wyciągać - mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Program cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie każdy odcinek przyciąga przed ekrany telewizorów blisko 700 tys. widzów. Osoby, które nie mają możliwości obejrzenia „ZUS dla Ciebie” w telewizji, mogą zrobić to przez Internet. Wszystkie odcinki programu dostępne są na stronie internetowej Zakładu pod adresem www.zus.pl/zusdlaciebie oraz w portalu YouTube: www.youtube.pl/zusdlaciebie

Oprócz programu telewizyjnego, Zakład Ubezpieczeń Społecznych wydaje także gazetkę pod tytułem „ZUS dla Ciebie”. Pismo dostępne jest bezpłatnie we wszystkich terenowych jednostkach Zakładu a także w niektórych urzędach gmin, urzędach skarbowych i urzędach pracy, w wybranych przychodniach, bibliotekach, a nawet w kościołach. Wersję elektroniczną gazetki (w formacie PDF) ściągnąć można także z Internetu, wszystkie wydania dostępne są na stronach: www.zus.pl/zusdlaciebie oraz www.nexto.pl/zusdlaciebie.

Źródło: ZUS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.