Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

47097 miejsce

ZUS w wigilię

Pilna sprawa w ZUS? Nie trzeba z nią czekać do poświątecznego poniedziałku. ZUS jako jedna z nielicznych publicznych instytucji w kraju będzie dostępny dla swoich klientów także w wigilię.

To nie pierwsza wigilia, w którą Zakład Ubezpieczeń Społecznych otwiera swoje sale obsługi dla klientów. Jest to już swego rodzaju tradycja. - Naszymi klientami są w dużej mierze ludzie starsi, którzy mogą nie zdążyć wcześniej załatwić swoich spraw w Zakładzie. Stąd też chcemy dać im taką możliwość również w Wigilię, gdy inne instytucje będą już zamknięte - tłumaczy Zbigniew Derdziuk, prezes ZUS.

Otwarte sale obsługi to także krok w stronę przedsiębiorców, którym zdarza się nadrabianie "zusowskich" zaległości właśnie 24 grudnia. Tego dnia sale obsługi klienta ZUS w całym kraju będą otwarte do godziny 12. Bliższych informacji na ten temat można zasięgnąć bezpośrednio w oddziałach ZUS. Numery telefonów i adresy poszczególnych jednostek Zakładu dostępne są na stronie internetowej: www.zus.pl. Sale obsługi klienta ZUS będą dostępne dla klientów również 31 grudnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.