Żużel. Gollob drugi, Hampel trzeci! Zapis relacji z GP Europy

Wikipedia,Crash override83, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
W sobotnim Grand Prix Europy w Lesznie wygrał dość niepodziewanie Chris Holder. Drugie miejsce zajął po ostrej walce Tomasz Gollob. Trzecie mejsce na podium dla Jarosława Hampela. Popularny leszczynianin został liderem klasyfikacji mistrzostw świata! W24.pl relacjonowało to wydarzenie dla was na żywo!

W emocjonującej inauguracji w nowozelandzkim Aucland zwyciężył Greg Hancock przez Jarosławem Hampelem i Nickim Pedrersem. Bardzo dobrze radził sobie także Tomasz Gollob, który prowadził po sesji zasadniczej, a ostatecznie był piaty. W Lesznie czekają nas kolejne wielkie emocje. Bowiem w pięcioletniej historii organizacji GP na stadionie Smoczyka nigdy na najwyższym stopniu podium nie stanął Polak.

Były dwa razy drugie miejsca Tomasza Golloba. Było także dwóch Polaków w wyścigach finałowych Jarosław Hampel i Janusz Kołodziej. Zatem bedzie niebywała okazja aby reprezentant Polski na stałe zapisał się w historii tych zawodów.

Zapraszamy serdecznie na relacje "bieg po biegu" wprost ze stadionu Alfreda Smoczyka. Startujemy o godzinie 18.45.